20 Ocak 2017 Cuma 10:01
Müge Anlı 20 Ocak Son Bölüm Neler Yaşandı?

Müge Anlı 20 Ocak Son Bölüm Neler Yaşandı? Deniz Demir' arama çalışmaları devam ediyor. Murat Ünal'ın katilleri aranıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi hergün Atv'de yayınlanıyor. Ayrıntılar haberimizde

Müge Anlı 19 Ocak Son Bölüm Neler Yaşandı?

Müge Anlı 20 Ocak günü yayınlanan son bölümünde yine kayıpları aramaya ve faili meçhul cinayetleri soruşturmaya devam ediyor. Müge Anlı 20 Ocakta yayınlanan bölümü ile yine her gün olduğu gibi raiting rekorlar kırmaya aday oldu. Her bölümü ilgi ile izlenen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı'nın takipçileri her geçen gün artıyor. Gün geçmiyorki Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yeni bir sır perdesi aralanmasın.

Deniz Demir Kaybında Son Gelişmeler Neler?

En son Murat Ünal dosyasını inceleyen Müge Anlı Murat'ın cesedinin bulunduğunu açıklamış ve cinayet üzerinde durulduğunu ve Murat Ünal'ı kimlerin öldürdüğü arıştırılıyor açıklaması yapmıştı. Yine Deniz Demir olayınıda araştıran Müge Anlı Deniz Demir'i her yerde arandığını açıkladıktan sonra Deniz ile ilgili bilgisi olan kişi veya kişilerin programı aramasını istedi.

Siyasettin Özaydın Yakalandı

Deniz Demir'in enson görüştüğü kişi olduğu ortaya çıkan ve günlerdir her yerde aranan Siyasettin özaydın Bursa'nın İnegöl ilçesinde yakalandı. Siyasettin Özaydın üzerinde büyük bir şüphe oluşmuş ve tüm aramalara rağmen kendisine ulaşılamamıştı.

Programın Ana karakterleri arasına giren Fahire Kara ise aranmaya devam ediyor. Fahire Kara en son 28 yıl önce haber alınmıştı. Yapılan araştırmalar ve görgü tanıklarının ifadesine göre Fahire Kara hala yaşıyor ve aranmaya devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi hergün Atv ekranlarında yayınlanıyor.

Son Güncelleme: 20.01.2017 10:21
Yorumlar

Google+'da Paylaş