02 Şubat 2017 Perşembe 12:45
Müge Anlı 2 Şubat Mezarlık'ta Öldürülen 3 Arkadaş'ın Katilini Arıyor
Müge Anlı Mezarlıkta Ölü Bulunan 3 Arkadaşın Katili Kim Araştırıyor. Eser, Ufuk ve Refik neden ve kim tarafından öldürüldü? Müge Anlı 2 Şubat Programında Neler Yaşandı? Cinayetler Yasak Aşk Nedeni yüzündenmi işlendi sorucu cevabını arıyor. Öldürülen 3 arkadaşa 50 kurşunu kim sıktı hala bulunamadı? Ayrıntılar haberimizde

Mezarlıkta Ölü Bulunan 3 Arkadaşın Katili Kim?

Müge Anlı 2 Şubat programında Geçen hafta Mezarlıkta cesetleri bulunan Eser, Ufuk ve Refik'in katilleri araştırıldı. 3 arkadaşın toplu halde öldürülmesi büyük şüpheleri de beraberinde getirdi. Müge anlı yaptığı açıklamada acaba üç arkadaşın yasak aşk cinayetine mi kurban gittiği konusun da araştırma yapılıyor dedi.Müge Anlı 2 Şubat Programında Neler Yaşandı?


Müge Anlı 2 Şubat canlı yayınında tüm Türkiyenin merak ettiği konuyu ele aldı. Üç arkadaş neden mezarlığa gitmiş ve orada neden öldürülmüştü tüm bu soruların cevabını arıyor. Tüm gerçekleri ortaya çıkarmayı alışkanlık haline getiren Müge Anlı yine konuyu derinlemesine analiz ediyor. Her bölümü büyük bir ilgi ile izlenen Müge Anlı İle Tatlı Sert Hafta içi hergün saat 20.00'de ATV ekranlarında oluyor.

Müge Anlı'nın son programına ölen kişilerin yakınları da katıldı. Eser, Ufuk ve Refik'in yakınlarından ve onun ile en son görüşenler canlı yayına bağlandı ve bildiklerini anlattılar.

Müge Anlı İle Tatlı Sert 2 Şubat 1772. Bölüm ATV Son Bölüm

Son Güncelleme: 02.02.2017 10:59
Yorumlar

Google+'da Paylaş