17 Ocak 2017 Salı 14:11
Müge Anlı 17 Ocak Neler Yaşandı? Mustafa Özdemir Nasıl Kayboldu?

MÜGE ANLI 17 OCAK NELER YAŞANDI?

Müge Anlı 17 Ocak Salı günü yine kayıpları aramaya devam etti. Programın girişinde hafta sonu cesedi bulunan Murat ünal ile ilgili görüntüler yayınlandı. Daha sonra yine geçen hafta canlı yayında bulunan Sibel ve kuzeninin bulunma görüntüleri yayınlandı. Sibeli ve kuzenini kaçıran eniştesi Orhan D. nin tutuklanma haberi gösterild. Aynı zamanda Orhan D. nin karakola götürülürken ki görüntelerine yer verildi. 

MÜGE ANLI MUSTAFA ÖZDEMİR NASIL KAYBOLDU?

Müge anlı daha sonra 12 Ocak günü kaybolan güvenlik görevlisi olarak çalışan Mustafa Özdemir'i aramaya koyuldu. Mustafa özdemir ile ilgili bilgilere yer veren nasıl kaybolduğuna dair bilgiler açıklayan Müge anlı Mustafa'nın fotoğraflarını da yayınlayarak görenlerin irtibata geçmesini istedi. Mustafanın ailesi ile birlikte İstanbul Sultanbeyli'de yaşadığını açıklayan Müge anlı 12 ocak günü Mustafa Özdemir'in işe gitmek için evden çıktığını ve bir daha da kendisinden haber alınamadığını söyledi.

MUSTAFA ÖZDEMİR EN SON NEREDE GÖRÜLDÜ?

İşyerinin yakınlarında Mustafa'nın işe giderken yanında götürdüğü sefer tası ve eldivenlerinin bulunduğunu açıklayan Müge anlı 17 Ocak günü yayınlanan canlı yayında Mustafa Özdemir'in son görüntülerini de yayınladı. Mustafa Özdemir'in ailesi de Müge Anlının programında yer alırken ailenin Mustafanın nasıl kaybolduğunu anlatırkenki görüntüsü yürekleri burktu.

Müge Anlı 17 Ocak Deniz Demir Bulundu mu? Murat Ünal'ın Katili Kim veya Kimler?

Son Güncelleme: 17.01.2017 22:03
Yorumlar

Google+'da Paylaş