17 Ocak 2017 Salı 14:31
Müge Anlı 17 Ocak Deniz Demir Bulundu mu? Murat Ünal'ın Katili Kim veya Kimler?

Müge Anlı 17 Ocak Deniz Demir Bulundu mu? Murat Ünal'ın Katili Kim veya Kimler? Müge anlı Deniz Demir olayını araştırmaya devam ediyor. Deniz Demir'in ailesi gelecek haberi bekliyor. Müge Anlı 16 Ocakta neler yaşanmıştı? Hafta sonu cesedi bulunan Murat Ünal'ın katili kim veya kimler aranmaya devam ediyor.

MÜGE ANLI 17 OCAK DENİZ DEMİR BULUNDU MU? 

Müge anlı 17 Ocak günü yayınlanan bölümünde Deniz Demir'in nasıl kaybolduğunun üzerinden bir daha geçti. Onu tanıyanlar ve nasıl kaybolduğu hakkında fikri olan kişilerle tekrar tekrar bağlantı kurur konuştu. Deniz Demir olayı halı sırrını koruyor. Deniz Demir'in kaybolmasında eşinin parmağı varmı merak ediliyor. Deniz Demir enson Siyasettin Bey'in aracın binerken görülmüştü. Siyasettin Bey üzerinde toplanan şüpheler dağılmış değil. Hatta Siyasettin Bey'in olay üzerindeki gizemi giderek artıyor. Siyasettin Beyin Abisi Hayrettin beyde önceki hafta karakola giderek ifade verdi.

DENİZ DEMİR'İN AİLESİ GELECEK HABERİ BEKLİYOR

Deniz Demir hala bulunamadı arama çalışmaları sürerken ailesi korku içinde çocuklarından gelecek acı haberi bekliyor. Ufakta olsa yaşadığına dair umutları olduğunu söyleyen ailesi açıklanacak kötü bir haberede hazırlıklı olduklarını söyledi. Deniz Demir kim veya kimler tarafından öldürüldü. Deniz Demir'i ve arkadaşlarını tanıyanlar onun kaybolmasında Siyasettin Bey ve Deniz Demir'in eşi Hakime Demir'in parmağı olduğunu düşünüyor.

MÜGE ANLI 16 OCAKTA NELER YAŞANMIŞTI?

Müge Anlı 16 Ocak tarihinde yayınlanan programda yine güne ve hatta tüm haftaya damga vuracak şok bir giriş yapmıştı. 48 gündür kayıp olan ve kendisinden haber alınamayan Murat Ünal'ın hafta sonu jandarma ekipleri tarafından ormanlık alanda cesedinin bulunduğunu açıklamıştı. Ceset üzerinde yapılan incelemeler sonucu ön otopsi sonucunuda açıklayan Müge anlı cesedin ayaktan asıldığını ve kafada kan toplanması olduğunu söylemişti. Hatta Murat Ünal'ın öldürülmeden önce işkenceye maruz kaldığının izleri olduğunu söylemişti.

MURAT ÜNAL'IN KATİLİ KİM VEYA KİMLER?

Murat Ünal'ın cesedi bulunduktan sonra üzerinde yapılan incelemeler sonucunda onu öldürenlerin arama çalışmaları sürüyor. Konu hakkında bilgi veren Müge Anlı bunu kim veya kimler yaptıysa er yada geç cezasını çekecek dedi. Murat Ünal'ın ablası Ümmü Doğan'da programa katılarak kardeşinin öldürülmesi ile ilgili olan kim varsa çıksın itiraf etsin zaten yakında polis ve jandarma ortaya çıkaracaktır dedi.

Müge Anlı 17 Ocak Neler Yaşandı? Mustafa Özdemir Nasıl Kayboldu?
 

Son Güncelleme: 20.01.2017 23:56
Yorumlar

Google+'da Paylaş