16 Ocak 2017 Pazartesi 14:49
Müge Anlı 16 Ocak Murat Ünal Ölü Bulundu? Murat Ünal Kim veya Kimler Tarafından Öldürüldü?
Müge Anlı 16 Ocak Murat Ünal Ölü Bulundu? Murat Ünal Kim veya Kimler Tarafından Öldürüldü? Müge Anlı cesedin bir çoban tarafından bulunduğunu söyledi. Müge Anlı cesedin ön otopsi sonucunu açıkladı. Cesedin tam olmadığını ve kafada morluk olduğunu söyledi. Ayrıntılar Haberimizde..

MÜGE ANLI 16 OCAK MURAT ÜNAL'IN CESEDİ BULUNDU


16 Ocak Müge Anlı yine güne damgasını vurdur. Daha önce programa başvurularak Murat Ünal’ın kaybolduğunu söyleyen Murat Ünal’ın kardeşleri yine programa çıktı. Yapılan çalışmalar sonucunda Murat Ünal kaybolduktan 47 gün sonra ölü olarak bulundu. Daha önce programda yayınlanan görüntüler gösterildi. Murat Ünal’ın Harun ile beraber arabaya binerek gittiğini söyleyen Ablaları Harun Ünal’ı suçlayarak gerçekleri açıklamasını istedi. Harun ise Murat Ünal’ın kaybolması ile bir alakasının olmadığını söyledi.  Murat Ünal’ın kaybolmadan önce ablalarına bir eski bir Tevrat bulduklarını söylemişti. Ablalarıda iddialarına göre Harun’un da bu işlerle uğraştığını kazı yaptığını hemen hemen tüm Manavgatın bildiğini söylediler.

MURAT ÜNAL KİM VEYA KİMLER TARAFINDAN ÖLDÜRÜLDÜ

Müge Anlı tam bir dedektif gibi çalışarak Harun ve Mehmet’in ilişkisini ortaya çıkardı. Harun’un şüpheli hareketleri bulunduğunu ve güvenlik kamerası görüntülerini teker teker incelemiş ve Harun’un yaptığı alışverişleri bile incelemişti. Müge Anlı yayına eski görüntüleri yayınlayarak başladığı programda üzüntü ile programı açtı. Daha önce aradıkları Murat Ünal ‘ın cesedine ulaşıldığını söyledi.


Müge Anlı 16 Ocak canlı yayınında yaptığı açıklamada Murat Ünal’ın 13 Ocak Cuma günü öğle saatlerinde bulunduğunu söyledi. Cenazesinin koyunlarını otlattığı sırada bir çoban tarafından bulunduğunu söyleyerek jandarma ekiplerine haber verildiğini söyledi. Cenazenin bulunduğu yerin Antalyanın Manavgat İlçesinin Değirmenli Köyüne giden Seydişehir yolu kenarında bulunduğunu söyledi. Programa çıkan Murat Ünal’ın Ablası Ümmü Ünal bunun bir ölüm olmadığını açıklayarak bu yapılan tam bir zulümdür dedi.

MURAT ÜNAL CESEDİNİN ÖN OTOPSİ SONUCU

Müge Anlı cenazenin Ön Otopsi sonucunu da açıkladı. Cenazenin bulunduğu sırada vücut bütünlüğünün bulunmadığını ayrıca kafasında morluk olduğunu yani kanın kafada toplandığı emarelerinin bulunduğunu söyledi. Açıklamaya devam ederken cenazenin ayak kısımlarında da izler olduğunu büyük ihtimalle ayağından asıldığını ve işkence gördüğünü söyledi. Olayın bir intikam gibi durduğunu söyledi. Müge Anlı 16 Ocak tarihinde Murat Ünal’ın kim veya kimler tarafından öldürüldüğünü araştırdı.

Müge Anlı 16 Ocak Deniz Demir Aramalarında Son Gelişmeleri Aktardı Jandarma Kazı Çalışması Başlattı

Son Güncelleme: 16.01.2017 14:58
Yorumlar

Google+'da Paylaş