16 Ocak 2017 Pazartesi 15:13
Müge Anlı 16 Ocak Deniz Demir Aramalarında Son Gelişmeleri Aktardı Jandarma Kazı Çalışması Başlattı
Müge Anlı 16 Ocak Deniz Demir Aramalarında Son Gelişmeleri Aktardı. Jandarma kazı çalışması başlattı. Siyasettin Bey'in kardeşi neden ifadeye çağrıldı. Müge Anlı arama çalışmalarına Savcı Bey'in katılmasına birşeyler öğrendiği şeklinde yorumladı. Kazı çalışmalarının son durumu Müge Anlı tarafından paylaşıldı.

MÜGE ANLI 16 OCAK DENİZ DEMİR ARAMALARINDA SON GELİŞMELERİ AKTARDI


Müge Anlı 16 Ocak Deniz Demir arama çalışmaları sürüyor. Müge Anlı hafta sonu Deniz Demir olayında yaşanan gelişmeleri aktardı. Deniz Demir’in kayıp başvurusu geçen hafta yapılmış ve Deniz Demir’i arama çalışmaları hatta telefonundan son sinyal alındığı bölgelerde kazı çalışmaları başlatılmıştı. Müge Anlı Kazı çalışmalarının yapıldığı bölgeye canlı bağlantı yaptı ve son durum hakkında bilgileri aldı. Müge anlı olay yerine bağlandığında Rize Fındıklı ilçesi Tepecik köyünde jandarma ekipleri tarafından 5 bölge belirlendiğini ve belirlenen bu bölgelerde teker teker kazı çalışmaları başlatıldığı açıklandı.

KAZI ÇALIŞMALARINDA SON DURUM


Arama köpeğinin de katıldığı arama çalışmalarında gelişmeler saniye saniye son durumu aktardı. Arama çalışmalarına cumhuriyet savcısınında katıldığı öğrenildi. Deniz demir kaybolduğu zaman görgü şahitleri ve diğer kanıtların ışığında en son  Siyasettin Bey ile birlikte görüldüğü iddia edildi. Siyasettin Bey programa bağlanarak Deniz Demir ve iddia edildiği gibi Deniz Demir’in eşi Hakime Demir ile bir ilgisinin bulunmadığını açıkladı. Deniz Demir’in eşi arkadaşları ve kendi ailesinin tüm ısrarlarına rağmen açıklamalarda bulunmayarak sessiz kalmayı tercih etmiştir.

ARAMA ÇALIŞMALARINA SAVCI BEYDE KATILDI


Olayda yaşanan son gelişmeler ise Siyasettin Bey’in abisininde ifade için çağrıldığı ve abisininde karakola giderek ifade verdiği öğrenildi. Müge Anlı konu ile ilgili Savcı Beyin arama çalışmalarına katılması ile ilgili büyük ihtimalle bilgidiği bir şeylerin olduğunu ve bunun ışığında aramaların başında bulunduğunu tahmin ettiğini söyledi.

Son Güncelleme: 16.01.2017 15:20
Yorumlar

Google+'da Paylaş