17 Aralık 2016 Cumartesi 20:03
MNG Kargo Kargo Takip Sorgulama Nasıl Yapılır MNG Kargo Çalışma Saatleri

MNG Kargo'da kargo ücretlerinin belirli bir standart ve kesin tarifesi bulunmamaktadır .Gönderdiğiniz Kargo'nun ağırlığı ve genişliğine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir .Ancak en düşük ve en küçük paketler Türkiye'nin bir ucundan diğer ucuna standart Ücret olarak 10 ya da 12 TL arasında gönderilmektedir .

Teslimat süresi ise : 0 -600 km ye kadar mesefaye 1 günde teslim edilir , 600 km'den daha uzak mesafelere teslimat süresi en geç 2 gündür.Bu özellikler sadece "MNG Kargo"ya göre geçerli değil bütün kargo şirketleri için geçerlidir.

MNG Kargo Çalışma (Mesai) Saatleri

Hafta içi : 08:30 - 18:30 Hafta sonu Cumartesi : 08:30 - 15:30 Pazar : Kapalı

Bu saatler genel iletişim ve hizmet saatleridir.Kargo teslim süreleri ise bulunduğunuz yerde ki personele bağlı olarak saat 19:00 ve 21:00 'e kadar uzayabilir.

Internet üzerinden MNG Kargo ile gönderdiğiniz kargonuz hakkında yapacağınız tüm sorgulama işlemleri hakkında bilgi edinebilirsiniz MNG Kargo iletişim bilgilerini merak edenler için aşağıdaki bilgileri okumalarını tavsiye ediyoruz

Mng Kargo Takip Sorgulama

Mng Kargo Takip için Gönderi No, Alım Belgesi No veya Fatura No bilgilerinden bir tanesini bilmeniz yeterlidir. Bu bilgiler kargonun teslim alınma anında kargo yaptıran kişiye, mng kargo görevlisi tarafından teslim edilir. Mng Kargo Takip sistemi ile yurtdışı ve yurt içi kargonuzun nerede olduğunu online ve anlık olarak öğrenebilirsiniz.

Mng Kargo Takip işlemleriniz için aşağıdaki resimli bağlantıya tıklayınız. Mng Kargo takip aracı ile kargonuzun nerede olduğunu internete bağlanabildiğiniz her cihazdan sayfamız aracılığıyla sorgulayabilirsiniz. Aşağıdaki resime tıkladığınızda firmanın resmi internet sayfasına yönlendirileceksiniz. Orada sitenin sağ üst kısmında resimdekine benzer menüyü kullanarak kargo sorgulaması yapabilirsiniz. Bu noktada Fatura seri ve no ile aramak için A000001 şeklinde giriş yapınız. Gönderi takip numarası için 000000000001 şeklinde giriş yapınız. Alt kısımdaki kutucuğa 5 hane olarak karşınıza çıkacak olan Doğrulama Kodunu hatasız bir şekilde girmeniz gereklidir.

Yorumlar

Google+'da Paylaş