06 Ocak 2017 Cuma 19:01
Mehmet Ekici transferi bitti mi Fenerbahçe’ye mi transfer oldu?
 Spor Toto Süper Lig’in güçlü ekiplerinden Fenerbahçe ligin bir başka güçlü ekibi Trabzonspor’dan Mehmet Ekici ile olan ilgisini iyiden iyiye ciddiye dökmüş durumda. Mehmet Ekici karşılığında Aatıf takasını sunan Fenerbahçe transferde sona mı geldi? İşte detaylar..

 

Son dönemlerin çıkışta olan ismi ve Trabzonspor’da kısa sürede taraftarların sevgilisi haline gelen Mehmet Ekici transferinde Fenerbahçe son aşamaya gelmiş durumda. Mehmet Ekici karşılığında Aatıf’ı teklif eden Fenerbahçe’nin bu teklifi kabul görmüş durumda.

Fenerbahçe de Mehmet Ekici ile 3.5 yıllığına anlaştı. Fenerbahçe yöneticileri Şekio Mosturoğlu ve Mahmut Uslu Trabzonspor’dan Mehmet Ekici için Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta ile kesin olarak anlaşmaya vardr.

Aatıf’ın da Trabzonspor ile görüşmelerinde olumlu sonuçlara ulaştığı bilgisi gelmiş durumda. Mehmet Ekici’nin Fenerbahçe’den yıllık 1.5 milyon euro kazanacağı belirtildi.

Fenerbahçe için sağlık kontrolünden geçecek olan milli futbolcunun en geç Pazar günü Fenerbahçe’nin kampına katılması bekleniyor. Transferin birkaç gün içinde resmiyete dökülmesi bekleniyor.

Son Güncelleme: 06.01.2017 19:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş