14 Ocak 2017 Cumartesi 21:08
Meclis tv canlı yayını nasıl izlenir?
Tbmm tv Meclis tv canı yayın devam ediyor. Anayasa değişikliğini canlı takip et, meclis tv (TBMM TV) yayın akışı  14 - 15 Ocak tbmm meclis tv canlı yayını an be an yerelhaber.tv'den naklen yayınlanmaktadır.. işte TBMM Meclis TV yayın linki ve Türksat Frekansı!

Türkiye Büyük Millet
(TBMM TV) Meclisi TV'si canlı yayında! Meclis Tv'den Anayasa görüşmelerini izleyebilirsiniz. TBMM Genel Kurulu'ndan canlı yayın ile Anayasa görüşmelerini izleyebilirsiniz. TRT 3 Tv ile dönüşümlü yayın yapan TBMM Meclis Tv yayınlarını rahatca sitemizden takip edebilirsiniz.

MECLİS ANAYASA GÖRÜŞMELERİ

Ak Parti ve MHP desteği ile Anayasa değişikliği Meclis'de, yaklaşık 15 gün sürecek Anayasa Maratonunu Meclis Tv'den takip edebilirsiniz. Türkiye'nin çağ atlamasına sıçrama yapmasına katkı sağlayacak Anayasa Paketi görüşülmeye başlandı. Bazı medya organları ve sosyal medyada dalga dalga yayılan Anayasa görüşmeleri canlı yayınlanmayacak tezide Meclis Tv'nin canlı yayını ile bir kez daha çürümüş oldu.

Anayasa Değişikliği Teklifi

- İkinci tur görüşmeye, birinci turun tamamlanmasının ardından 48 Saat sonra başlanacak İinci turda yalnızca maddeler üzerinde verilen değişiklik önergeleri görüşülecek. İlk turda önerge cerilmeyen maddeye ikinci turda önerge verilmeyecek.

TRT 3
Uydu Adı Frekans POL Sembol FEC
Türksat 4A Batı 42ºE / Türkiye - Avrupa 11.958 V 27500 5/6
PLATFORM KANALLARI
Digitürk D-Smart Tivibu Teledünya Kablo TV
56 103 133 98 S 06

TBMM TV'sini yine Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi'nden de takip edebilirsiniz..

Bütün engellemelere rağmen, Meclise gelen Anayasa değişikliği paketi vatan hainleri ve teröristlerin şimdiden kalplerini titretmeye yetti!

10 Ocak 2017 Salı 
Yerel Haberler


Yerel Haberler

Apple iOS (iPhone - iPad - iPod) Cihazlarda canlı yayın için - Tıklayınız..

TBMM Meclis Tv canlı yayını - Tıklayınız..

Son Güncelleme: 15.01.2017 01:54
Yorumlar

Google+'da Paylaş