24 Ekim 2016 Pazartesi 18:26
Luvrita Gardırop Savaşları nereli kaç yaşında aslen kimdir?Bir dönem Esra Erol’un sunmakta olduğu programda yer alan Luvrita, gündüz kuşağı seyircisinin karşısına başka bir program ile çıkıyor. Basında yer alan haberlere göre Luvrita, Gardırop Savaşları’na katıldı.

İzdivaç programlarında yer alan Luvrita, bir buçuk senedir Türkiye’de İstanbul’da yaşamaktadır. Katalog modelliği yapmakta olan güzel isim Luvrita FOX TV’nin beğenilen moda programı Gardırop Savaşları’na katıldı.

Giyim konusunda kendisine güvenen genç yarışmacı Luvrita, Pazartesi bölümünün ardından en çok merak edilen isim oldu. Gardırop Savaşlar’ının yeni üyesi olan Luvrita yarışmada başarı gösterebilecek mi merak ediliyor.

Yarışmacıların her gün özel olarak belirlenen konsepte göre alışveriş yapması ve hazırlanmasının gerektiği Gardırop Savaşları programında Luvrita da yer alacak.

FOX TV ekranlarında son derece başarılı bir şekilde yayın hayatına devam eden Gardırop Savaşları programına katılan Luvrita’nın başarılı olup olamayacağı sosyal medya üzerinden de çok konuşuldu.

Sosyal medya üzerinden Luvrita’yı izdivaç programından hatırlayan kişiler, onun hakkında çeşitli yorumlarda bulundular. Genç ve güzel yarışmacı Luvrita Gardırop Savaşları’nda tarzı ile ön plana çıkacak.

Son derece kıymetli jüriler karşısında özel konseptlere hazırlanması gereken yarışmacı Luvrita henüz 22 yaşındadır. 1994 senesinde doğduğu basında yer alan Luvrita 1.73 m boyunda ve 61 kg ağırlındadır.

Rus asıllı olan genç yarışmacının Gardırop Savaşları’nda başarılı olması bekleniyor.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş