29 Ekim 2016 Cumartesi 14:31
Liseli Kız Tacizsinin Serbest Kalmasını Hazmedemedi
İddialara göre Ereğli Demir ve Çelik Fabrikası (Erdemir) T.A.Ş’de  işçi olan  42 yaşındaki A.K ailecek görüştükleri komşularının lise öğrencisi kızı G.D’yi yemek yeme bahanesi ile evlerine davet etti. Kapıyı kilitleyen A.K genç kızı öpüp dans etmeye zorladı. Bunun üzerine genç kız ablasına gizli mesaj attı. Ablanın eve gelmesi ile G.D A.K’nin elinden kurtulabildi.

Yaşadığı bu olayı 2 gün sonra İngilizce öğretmeni ile paylaşan G.D ailesi ile karakola giderek şikayette bulundu. A.K gözaltına alındı .42 yaşındaki tacizci cinsel istismar ve kişi hürriyetini yoksun kılma suçlarından tutuklandı.Zonguldak 1.nci ağır Ceza mahkemesinde görülen davada A.K cinsel istismar ve kişi hürriyetini yoksun kılma  suçlarından 9 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı.Mahkeme heyeti sanığın karar kesinleşene kadar tahliyesine karar verdi.Bu karar G.D ve ailesini üzdü.

Kendisine cinsel istismarda bulunan kişinin tahliye edilmesi üzerine büyük üzüntü yaşayan G.D odasına kapanarak çok sayıda sakinleştirici hap içerek intihar etmek istedi. Kızlarının uzun süre odadan çıkmamasından şüphelenen aile kızlarının odasına girdiklerinde G.D’yi baygın halde buldu.G.D olay yerine çağrılan sağlık görevlilerince olay yerinde yapılan  ilk müdahalenin ardından Ereğli Devlet Hastanesine kaldırıldı. G.D’nin hayatı tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.
 
Son Güncelleme: 29.10.2016 17:01
Yorumlar

Google+'da Paylaş