29 Aralık 2016 Perşembe 18:37
Lig Tv Tümer Metin ayrılıyor mu Ruud Gillet mi geliyor?
 Ülkemizde Spor Toto Süper Lig’in yayıncı kuruluşu olan Lig Tv ile ilgili çok önemli bir iddia ortaya atılmıştı. Bu iddialara göre yorumcu Tümer Metin’in Maraton programından ayrılacağı ve Ruud Gillet’in geleceği konuşuluyordu. Konu ile ilgili açıklama Lig Tv’den geldi. İşte detaylar..

 

Şansal Büyüka’nın sunumunu üstlendiği Maraton programının yorumcularından olan eski futbolcu Tümer Metin’in programdan ayrılacağı konusu gündeme gelmişti. Konu ile ilgili Lig Tv’den resmi açıklama geldi.

Gelen açıklamaya göre Tümer Metin’in ayrılacağı ve Ruud Gillet’in geleceği haberi yalanlandı. Ancak Hollandalı futbolcunun ve başka futbol adamlarının zaman zaman programda olabileceği de vurgulandı. İşte o resmi açıklama;

 

Bazı basın organları ile sosyal medya mecralarında yer alan, Maraton programı yorumcumuz Tümer Metin’in ayrılarak yerine Hollandalı eski futbolcu Ruud Gullit’in geleceğine ilişkin iddialar gerçeği yansıtmamaktadır.

Digiturk’ün içinde yer aldığı beIN MEDIA GROUP’a bağlı beIN Sports’un yorumcusu olan ve Ruud Gullit ve diğer yorumcular da dönem dönem değerli görüşleri ile programlarımıza konuk olabilir.

Yayın içerikleri, programlarımız ve yorumcularımızla ilgili konularda Digiturk’ün resmi iletişim platformları haricinde yapılacak hiçbir açıklamaya itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız.

Son Güncelleme: 29.12.2016 18:38
Yorumlar

Google+'da Paylaş