11 Ocak 2017 Çarşamba 13:01
LC Waikiki Personel Alımı Yapacak Hangi Pozisyonlara ve Şartları Neler?
 Türkiye'de birçok mağazası bulunan LC Waikiki kendi bünyesinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. LCWaikiki'de personel olarak çalışmak isteyenlerin Merak ettiği detayları sayfamızda sizler için paylaştık.

Ülkemizde büyük talep gören giyim firmaları arasında yer alan LCWaikiki 1985 yılından bu yana başarılı şekilde vatandaşa hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye başta olmak üzere farklı ülkelerde de yüzlerce çalışanı bulunan LC Waikiki mağazaları kısa sürede herkesin tercih ettiği marka olmayı başardı. Türkiye giyim alanında büyük bir pazar olduğu için burada büyümeye çalışan LC Waikiki müşteri memnuniyetinin artması ve işlemlerin daha hızlı ilerlemesi açısından personel alımı yapmayı planlıyor. Yeni yayınlanan LCWaikiki ilanlarında yüzlerce personel alımı yapılacağı duyuruldu.

 


Hangi Pozisyonlara Alım Yapılacak

 LC Waikiki giyim firması interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yayımlamış olduğu personel alım ilanları sonucunda çok sayıda eleman alımı yapacağını duyurdu. Peki hangi pozisyonlar için alımlar yapılacak?

 

Retail and Shopper Research Specialist

Fikri Mülkiyet Hakları Uzmanı

Mekanik Teknisyeni

Servis Personeli

36 Beden Kadın Prova Mankeni

44 Beden Kadın Prova Mankeni

Ofis Asistanı (Engelli Kadro)

Güvenlik Görevlisi

Proje Uzmanı

Gümrükleme Uzman Yardımcısı

E-Ticaret İçerik Uzmanı

 

Yukarıda yer alan pozisyonlar başta olmak üzere LC Waikiki yüze yakın personel alım ilanı yayımlamış olup yüzlerce personel alımı yapmaya devam etmektedir. Sizlerde pozisyonlara göre gerekli bilgileri öğrenmek ve başvuru yapmak için aşağıda ki linki takip ediniz.

Son Güncelleme: 11.01.2017 13:04
Yorumlar

Google+'da Paylaş