15 Kasım 2016 Salı 09:28
Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezona hazır mısınız?

Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezona hazır mısınız? Polat Alemdar ve arkadaşları bomba gibi bölümlerde yeni sezonda da bizlerle, Kurtlar Vadisi Pusu, yeni bölümleri ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kurtlar Vadisi yeni bölümlerinin çekimine devam ettiği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Yaklaşık 13 yıldır, izleyenleri ile buluşan efsane dizi milyonlarca hayranı ile buluşacağı günü iple çekiyor. Son bilgiler Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümerinin Show Tv ekranlarında olacağı yönünde, Televizyon tarihinin uzun soluklu dizileri arasında yer alan Kurtlar Vadisi Pusu yakında başlıyor.

POLAT ALEMDAR BASIN TOPLANTISI YAPACAK?

Dizinin başrol oyucusu Necati ŞAŞMAZ'ın basında çıkan haberlerle alakalı basın toplantısı düzenleyeceği gelen bir diğer bilgi, Şaşmaz kardeşler, 15 Temmuz öncesi tescil ettirilen Kurtlar Vadisi Darbe isimi hakkında çıkan haberlere cevaplar verecek. Kurtlar Vadisi Pusu için 15 Temmuz darbe girişiminden önce patent başvurusunda bulunulması yapımcıları oldukça zora sokmuştu. Necati ŞAŞMAZ'ın basını bilgilendirme toplantısını herkez gibi bizlerde merakla bekliyoruz.

KURTLAR VADİSİ PUSU'DA FETÖ/PYD TERÖR ÖRGÜTÜ ELE ALINACAK

Kulislerde dolan bir diğer önmli bilgi ise Kurtlar Vadi Pusu'da Fetö/Pyd Terör örgütü ele alınacak, Kurtlar Vadisi Pusu OHAL'in kaldırılması іle bіrlіkte televizyonda yayınlanmaya başlayacak, öte yandan іse, Pana Film'іn kanallara masaya oturduğu bilgilerinini gündemi oldukça meşgul etmesi. Ancak önceki haberlerimizde de belirttiğimiz gibi Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümlerinin Kanal D ekranlarında yayınlacağının basına sızdırılmış olması. Yayın durumunda farklılık olmasıda yine beklentiler arasında yer alıyor.

Yeni sezonda 15 Temmuz darbe girişimini işleyecek olan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde darbenin mimarı ve baş sorumlusu FETÖ/PYD Terör örgütünün elabaşısı darbeyi nasıl organize ettiği, hangi karanlık güçlerle iş birliği kuruduğu ve Türkiye'deki işbirlikçilerinün gün yüzüne çıkarılması gibi konularda bulunuyor.

Kurtlar Vadisi Pusu eski bölümlerinin tekrarı yayın hakları Beyaz TV'den 360 TV'ye geçmiştir, dizinin tekrar bölümleri bu kanlda hafta içinde yayınlanmaktadır. Kurtlar Vadisi Yeni Sezon fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Pusu, 11. sezondan itibaren yeni bölümleri yani 301. bölümden itibaren Kurtlar Vadisine ilk kez ev sahipliği yapan kanal Show TV'de olcak.

URTLAR VADİSİ HANGİ KANALDA OLACAK?

KVP - Kurtlar Vadisi Pusu'nun hangi kanalda yayınlanacağı resmі olarak açıklanmadı ancak, sosyal  medyada yer alana açıklamalarda sevilen dіzіnіn yeniden eski kanalında olacağı yönünde іdi, her ne kadar Pana Fіlm yenisezonda Kanal D ekranlarında yer almayacağına dair bir duyuru paylaşmıştı ancak dizinin yeni bölümlerinin Show Tv ekranlarında olacağı gelen bilgler arasında yer alıyor. Yeni dönemde hızlı bir yükseliş trendine giren Show Tv bu trendi Kurtlar Vadisi Pusu ile sürdürmek istiyor. Kurtlar Vadisi Pusu'nun hangi kanalda yayınlancağı remş olarak açıklandığı anda yerelhaber.tv sayfalarında yer aalcaktır.

Kurtlar Vadisi Pusu Show Tv

KURTLAR VADİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yeni sezon için hazırlıklarını tamamlayan dizinin ne zaman yayınlanacağı konusuda net bir açıklama henüz gelmedi. Kurtlar Vadisi Pusu'nun Kasım ayı içinde başlayacağı tahmin ediliyor. Konu ile ilgili Pana Film'den henüz bir açıklama yapılmadı.

15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ FİLM OLACAK MI?

Pana Film "Kurtlar Vadisi" film serile rine bir yenisini eklemeyi hedefliyor. Pana Film'den 15 Temmuz darbe girişimi ile ile ilgili yeni bir film daha geliyor. İzleyiciden gelen yoğun istek üzerine harekete geçen yapımcılar film hakkında şimdiden çalışmaya başladılar bile, detaylar ilerleyen günlerde açıklandığıda burada olacaktır.

Son Güncelleme: 15.11.2016 09:30
Yorumlar

Google+'da Paylaş