13 Kasım 2016 Pazar 21:30
Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon Show Tv'de mi?

Kurtlar Vadisi Pusu ile yetişen bir nesil düşünün, tam tamına 13 yıl, 2003 yılında başlayan Kurtlar Vadisi serüveni yıllar geçmesine rağmen devam ediyor.  Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümleri ile hangi kanalda yayınlanacağı belli oldu mu sorularının ise ardı arkası kesilmiyor. Vadi yeni sezonda ilk kanalına geri dönüyor. KVP yeni yüzler ile yeniden ekranlarda olacak. Vadinin yeni bölümlerinde neler izleyeceğiz, Polat Alemdar ve ekibinin başına neler gelecek hepsini göreceğiz. İşte sizler için derlediğimiz haberimiz..

Kurtlar Vadisi hayatımızda bir çok ilklerin yaşanmasına neden oldu. Toplum olarak rol icabı ölen birinin cenaze namazını kılmışlığımız bile vardır. Hayatımıza İhtiyarlar Heyeti, Kırmızı Kitap, Kamu Güvenliği Teşkilatı (KGT), Tapınakçılar, Siber Güvenlik Teşkilatı, Gladio ve Kurtlar Konseyi gibi terimleri sokan dizi, yeni sezonda da ekranlarda olacak. 

Necati Şaşmaz (Polat Alemdar), Defne Samyeli (Asya Tuna, Zeynep Oğuz), Erhan Ufak (Güllü Erhan) ve Gaye Gürsel (Safiye Karahanlı) gibi oyuncular ile yıllardır ilk günkü heyecanını yitirmeyen dizinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu.

YENİ BÖLÜMLERDE FETÖ/PYD TERÖR ÖRGÜTÜ ELE ALINACAK

Kulislerde dolan bir diğer önemli bilgi ise Kurtlar Vadi Pusu'da Fetö/Pyd Terör örgütü ele alınacak, Kurtlar Vadisi Pusu OHAL'in kaldırılması іle birlikte televizyonda yayınlanmaya başlayacak, öte yandan ise, Pana Film'іn kanallara masaya oturduğu bilgilerinin gündemi oldukça meşgul etmesi. Ancak önceki haberlerimizde de belirttiğimiz gibi Kurtlar Vadisi Pusu' nun yeni bölümlerinin Kanal D ekranlarında yayınlanmayacağının basına sızdırılmış olması. Yayın durumunda farklılık olması da yine beklentiler arasında yer alıyor.

Yeni sezonda 15 Temmuz darbe girişimini işleyecek olan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde darbenin mimarı ve baş sorumlusu FETÖ/PYD Terör örgütünün elebaşısı darbeyi nasıl organize ettiği, hangi karanlık güçlerle iş birliği kuruduğu ve Türkiye'deki işbirlikçilerinin gün yüzüne çıkarılması gibi konularda bulunuyor.

KURTLAR VADİSİ HANGİ KANALDA OLACAK? 

KVP - Kurtlar Vadisi Pusu'nun hangi kanalda yayınlanacağı resmi olarak açıklanmadı ancak, sosyal  medyada yer alana açıklamalarda sevilen dіzіnіn yeniden eski kanalında olacağı yönünde іdi, her ne kadar Pana Fіlm yeni sezonda Kanal D ekranlarında yer almayacağına dair bir duyuru paylaşmıştı ancak dizinin yeni bölümlerinin Show Tv ekranlarında olacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Yeni dönemde hızlı bir yükseliş trendine giren Show Tv bu trendi Kurtlar Vadisi Pusu ile sürdürmek istiyor. Kurtlar Vadisi Pusu' nun hangi kanalda yayınlanacağı resmi olarak açıklandığı anda yerelhaber.tv sayfalarında yer alacaktır.

KURTLAR VADİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yeni sezon için hazırlıklarını tamamlayan dizinin ne zaman yayınlanacağı konusunda net bir açıklama henüz gelmedi. Kurtlar Vadisi Pusu'nun Kasım ayı içinde başlayacağı tahmin ediliyor. Konu ile ilgili Pana Film'den henüz bir açıklama yapılmadı.

15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ FİLM OLACAK MI?

Pana Film "Kurtlar Vadisi" film serile rine bir yenisini eklemeyi hedefliyor. Pana Film'den 15 Temmuz darbe girişimi ile ile ilgili yeni bir film daha geliyor. İzleyiciden gelen yoğun istek üzerine harekete geçen yapımcılar film hakkında şimdiden çalışmaya başladılar bile, detaylar ilerleyen günlerde açıklandığında burada olacaktır.

Kurtlar Vadisi Konusu:

Polat Alemdar, 2003 yılından bu yana kemikleşmiş bir oyuncu kadrosu ile yoluna devam ediyor.  İlk başlarda sağ kolun Memati Baş, sol kolunda ise Abdülhey Çoban ve Güllü Erhan yer alıyordu. Daha sonra Memati diziden ayrıldı ve yeri boş kaldı. Bu kemik kadronun yanında Nevzat Yakışırbey Eren Eylül ve Pürmüz Hasan’da ayrıca bulurdu. Necati Şaşmaz dizide oldukça yeni yüzlerede rol vermiştir.

 Ancak ekipten bir çok kişi suikats ve çatışmalarda hayatını kaybetmiştir. Polat Alemdar’ın şimdiki kemik kadrosu Cahit Kaya ve Güllü Erhan’dan oluşmaktadır.  Kadroya dışardan Siyah Sancak Timi’de destek vermektedir. Milli bir davada birleşen ekip yollarına devam etmektedir.

Polat Alemdar ve ekibi, sömürgeci güçlerin dünyadaki dengelerini değiştirmek ve büyük sırlarını ortaya çıkarma peşindedir. Böylelikle bu güçlerin Türkiye üzerinde oynadıkları oyunda sona erecektir. Bu durum Polat ve Amon 2005 yılında Los Angeles’da gerçekleştirdiği anlaşmasının bozulmasına sebep olacaktır.  Anlaşmanın bitmesinden sonra iki güç karşı karşıya gelmiştir. Polat’ın bu yaptığı hamle dünyada büyük yankı bulmuş ve Piramit operasyonun başlamasını sağlamıştır.  Küresel güçlere karşı dik durmak isteyen Kurtlar Vadisi Pusu ekibi, bütün dostları ile birlik olmaya çalışır.

Son Güncelleme: 15.11.2016 08:27
Yorumlar

Google+'da Paylaş