15 Kasım 2016 Salı 08:23
Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm ne zaman Berk Hakman rol alacak mı?

Kurtlar Vadisi Pusu'ya taze kan, Berk Hakman Kurtlar Vadisi Pusu (KVP) yeni sezonunda oynayacak! Türk Televizyon tarihinin en uzun süre yayınlanan dizisi olan Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda da sevilen isimlerle karşımızda olacak.

Berk Hakman Kurtlar Vadisi Pusu'da Oynayacak!

Yıldızı parlamaya başlayan Berk Hakman Kurtlar Vadisi Pusu (KVP) yeni sezonunda oynayacak. Kurtlar Vadisi Pusuhangi kanalda yayınlanacağı kesinleşmese de genç yıldız Berk’in oynayacak olması şimdiden geçler arasında ilgiyle karşılandı bile!

Türk Televizyon tarihinin en uzun süre yayınlanan dizisi olan Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda da sevilen isimlerle karşımızda olacak.  Son günlerin reyting rekortmeni dizileri arasında yer alan Hayatımın Aşkı adlı dizide Kaan Engindeniz’i canlandıran oyuncu Berk Hakman Kurtlar Vadisi Pusu’da Polat Alemdar’ın düşmanı rolünde oynayacak.

BERK HAKMAN KİMDİR?

Berk Hakman  14 Ağustos 1981 yılında Ankara’da doğdu.  Kökleri Saraybosna’ya dayanan oyuncu İlk ve orta okulu Ankara’da Üniversite öğrenimini ise Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünde görmüştür..  Okula devam ettiği yıllarda boş durmamış Antalya'daki Tiyatro Atölyesi'ne girmiştir.  Daha sonra İstanbul’ a gelen oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarına girmiş ve buradan mezun omuştur… Kırık Kanatlar, Seher Vakti, Felek Ne Demek?Hatırla Sevgili, Es-Es, Mazi Kalbimde Yaradır, Suskunlar ve Kaçak dizilerinde rol almış halen ise Hayatımın Aşkı adlı dizide oynamaktadır. dizilerinde oynamıştır. 11 ödüllü Tepenin Ardı filminde başrol oynamıştır.

Babası, Erkin Koray'ın Yeraltı Dörtlüsü grubu elemanlarından Ataman Hakman'dır.  Kendisi de bas, klavye, piyano, gitar, bateri ve trompet çalmaktadır..

Berk Hakman Kurtlar Vadisi Pusu'da Oynayacak!

KURTLAR VADİSİ HANGİ KANALDA OLACAK?

KVP - Kurtlar Vadisi Pusu'nun hangi kanalda yayınlanacağı resmi olarak açıklanmadı ancak, sosyal  medyada yer alana açıklamalarda sevilen dizinin yeniden eski kanalında olacağı yönünde idi, her ne kadar Pana Film yenisezonda Kanal D ekranlarında yer almayacağına dair bir duyuru paylaşsada, yeni sezonda da Kanal D ekranlarında değil Show Tv'de yayınlanacağı tahmin edilmektedir. Kurtlar Vadisi Pusu'nun hangi kanalda yayınlancağı açıklanır açıklanmaz yerelhaber.tv sayfalarında yer aalcaktır.

KURTLAR VADİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yeni sezon için hazırlıklarını tamamlayan dizinin ne zaman yayınlanacağı konusuda net bir açıklama henüz gelmedi. Kurtlar Vadisi Pusu'nun Kasım ayı içinde başlayacağı tahmin ediliyor. Konu ile ilgili Pana Film'den henüz bir açıklama yapılmadı.

15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ FİLM OLACAK MI?

Pana Film "Kurtlar Vadisi" film serilerine bir yenisini eklemeyi hedefliyor. Pana Film'den 15 Temmuz darbe girişimi ile ile ilgili yeni bir film daha geliyor. İzleyiciden gelen yoğun istek üzerine harekete geçen yapımcılar film hakkında şimdiden çalışmaya başladılar bile, detaylar ilerleyen günlerde açıklandığıda burada olacaktır.

Son Güncelleme: 15.11.2016 08:25
Yorumlar

Google+'da Paylaş