15 Kasım 2016 Salı 08:21
Kurtlar Vadisi Pusu ne zaman hangi kanalda yayınlanacak?

Yıllardır bir çoğumuzun kaçırmadan soluksuz izlediği, Kurtlar Vadisi Pusu ne zaman başlıyor? Kurtlar Vadisi yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağına dair bilgiler glemeye başladı sevilen dizinin son günlerde basında sıkça konuşulur olması ve Kurtlar Vadisi Darbe adlı filmin isim hakkının 15 Temmuz Fetö/Pyd Terör örgütünün darbe girişiminden önce tescill ettirilmesi dizinin yapımcı firmasını bir hayli zora soktu. Kurtlar Vadisi'nin (KVP) kemikleşmiş izleyici kitlesinin güvenini kazanması butür yakıştırmaların doğru olmadığını bir kezdaha ortaya koydu.

Kurtlar Vadisi ne zaman başlıyor? Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda olacak?

13 Yıldır yayınlanan dizi, her ne kadar sık kanal değiştirmiş olsada, izleyicinin gönlündeki yer asla değişmedi. Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda yayınlandı ise o kanal o akşam reytinglerde zirveyi zorladı. Kurtlar Vadisi Pusu 2016 - 2017 Yeni sezon bölümlerinin Show Tv'de yayınlanacağı yönünde çıkan haberler dizinin evine döndüğü yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Dizinin başrol oyuncusu Polat Alemdar gerçek adıyla, Necati ŞAŞMAZ'ın ömüzdeki günlerde bir basın toplantısı yapacağı gelen duyumlar arasında, yeni sezonun yayının neden geçiktiği, Kurtlar Vadisi Darbe filmi için 15 Temmuz'dan önce " Kurtlar Vadisi Darbe " ismi için patent başvurusunda bulunulması dizinin yapımcı firması Pana Filmi oldukça zora sokmuştu. Necati Şaşmaz'ın ise bu ve benzer konularda basını bilgilendirmesi bekleniyor.

KURTLAR VADİSİ PUSU'DA FETÖ/PYD TERÖR ÖRGÜTÜ ELE ALINACAK

Kulislerde dolan bir diğer önmli bilgi ise Kurtlar Vadi Pusu'da Fetö/Pyd Terör örgütü ele alınacak, Kurtlar Vadisi Pusu OHAL'in kaldırılması іle bіrlіkte televizyonda yayınlanmaya başlayacak, öte yandan іse, Pana Film'іn kanallara masaya oturduğu bilgilerinini gündemi oldukça meşgul etmesi. Ancak önceki haberlerimizde de belirttiğimiz gibi Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümlerinin Show Tv ekranlarında yayınlacağının basına sızdırılmış olması. Yayın durumunda farklılık olmasıda yine beklentiler arasında yer alıyor.

Yeni sezonda 15 Temmuz darbe girişimini işleyecek olan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde darbenin mimarı ve baş sorumlusu FETÖ/PYD Terör örgütünün elabaşısı darbeyi nasıl organize ettiği, hangi karanlık güçlerle iş birliği kuruduğu ve Türkiye'deki işbirlikçilerinün gün yüzüne çıkarılması gibi konularda bulunuyor.

KURTLAR VADİSİ HANGİ KANALDA OLACAK?

KVP - Kurtlar Vadisi Pusu'nun hangi kanalda yayınlanacak bu sorunun cevabı resmі olarak açıklanmadı ancak, sosyal  medyada yer alana açıklamalarda sevilen dіzіnіn yeniden eski kanalında olacağı yönünde іdi, her ne kadar Pana Fіlm yenisezonda Show Tv ekranlarında yer almayacağına dair bir duyuru paylaşmıştı ancak dizinin yeni bölümlerinin Show Tv ekranlarında olacağı gelen bilgler arasında yer alıyor. Yeni dönemde hızlı bir yükseliş trendine giren Show Tv bu trendi Kurtlar Vadisi Pusu ile sürdürmek istiyor. Kurtlar Vadisi Pusu'nun hangi kanalda yayınlancağı resmi olarak açıklandığı anda yerelhaber.tv sayfalarında yer aalcaktır.

KURTLAR VADİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yeni sezon için hazırlıklarını tamamlayan dizinin ne zaman yayınlanacağı konusuda net bir açıklama henüz gelmedi. Kurtlar Vadisi Pusu'nun Kasım ayı içinde başlayacağı tahmin ediliyor. Konu ile ilgili Pana Film'den henüz bir açıklama yapılmadı.

15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ FİLM OLACAK MI?

Pana Film "Kurtlar Vadisi" fіlm serіlerіne bir yenіsіni eklemeyi hedefliyor. Pana Film'den 15 Temmuz darbe girişimi ile ile ilgili yeni bir film daha geliyor. İzleyiciden gelen yoğun istek üzerine harekete geçen yapımcılar film hakkında şimdiden çalışmaya başladılar bile, detaylar ilerleyen günlerde açıklandığıda burada olacaktır.

Son Güncelleme: 15.11.2016 08:23
Yorumlar

Google+'da Paylaş