29 Eylül 2016 Perşembe 21:06
Kurtlar Vadisi Pusu Ne zaman Başlayacak Ayrıntılar belli Oluyor

Ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu hakkında geçtiğimiz günlerde basına yansıyan haberlerde, yeni sezonda Kanal D ile anlaşma sağlandığı açıklanmıştı. Fakat Kanal D tarafında beklenmeyen bir olay gerçekleşti. Milyonlarca izleyici dizinin ne zaman başlayacağını merak ederken, yayınlanmaya başlayacağı kanal yeniden belirsizleşti.

Beğenilerek izlenen, ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu ile ilgili haberlerde, yeni sezona Kanal D'de başlanacağı açıklanmıştı. Ancak Kanal D tarafında yaşanan sürpriz bir gelişme sonucu, dizinin yayınlanacağı kanal yeniden belirsizliğe büründü. Milyonlarca izleyici ise hala Kurtlar Vadisi Pusu'nun ne zaman başlayacağını merak ediyor.

Dizinin önceki sezonunun yayınlandığı Kanal D'nin son hamlesi izleyicilerin akıllarında soru işareti bıraktı. Kanal D'nin internet sitesinde, diziler bölümünden Kurtlar Vadisi Pusu isminin artık yer almaması izleyicileri şüphelendirdi. Böyle olması akıllara dizinin yeni sezonunun Kanal D ekranlarında yayınlanmayacağı ihtimalini getirdi.

Yaşanan bu gelişmeler sonucu resmi bir açıklamada bulunmayan Kanal D ihtimalleri kuvvetlendirdi. Daha önce yayınlanan diziler arasında bile Kurtlar Vadisi Pusu isminin olmaması da ayrıca dikkat çekti.

Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Polat Alemdar'ın küresel güçlerle savaşına devam ettiği Kurtlar Vadisi Pusu'nun takipçilerinde yeni sezon heyecanı başladı. Geçtiğimiz sezonun birinci bölümü 28 Eylül tarihinde başlamıştı. Kendi gününde ve kendi saatinde yayınlanmıştı. Bu sezon ise yeni bölümle alakalı bir fragman dahi yayınlanmamış olması dizinin takipçilerini bir hayli meraklandırdı. Önümüzdeki günler içinde yeni sezona ait bir fragman yayınlanması beklenirken, yeni sezon birinci bölümünün ise Ekim ayı içerisinde gösterileceği neredeyse kesinleşti. Ekim ayının ilk Perşembesi olan 6  Ekim ise, yüksek ihtimalle dizinin yayınlanacağı tarih olarak görülüyor. Yeni sezona ait fragmanın ise 26 Eylül Pazartesi günü yayınlanması beklenirken, dizinin yapımcılarının yeni sezon öncesi ilk fragmanını daha erken bir tarihe çekmesini bekliyoruz. Geçtiğimiz sezonda ilk bölüm fragmanı dizinin yayın tarihinden 2 hafta önce paylaşılmıştı. Kurtlar Vadisi Pusu ekibinin, önceden bu yana uyguladığı stratejisine göre, herhangi bir diyalog olmayan ilk fragman 2 hafta önce yayınlanmış, ikincisi ise dizinin başlayacak olduğu tarihten 1 hafta önce yayınlanmıştı.

Kurtlar Vadisi Pusu ekibi, geçen sezonlarda yaptığı gibi, bu yıl da benzer bir şekilde yeni sezon ilk fragmanını 2 hafta önceden paylaşabilir. Bu durum önümüzdeki günlerde heyecan dolu bir fragman izleyebileceğimiz anlamına geliyor. En fazla 1 hafta sonra ise ikinci fragman yayınlanacak ve ardından Kurtlar Vadisi Pusu, yeni sezonuna başlayacak.

Son Güncelleme: 30.09.2016 21:42
Yorumlar

Google+'da Paylaş