15 Kasım 2016 Salı 08:23
Kurtlar Vadisi Pusu fragmanı neden  yayınlanmadı?

Kurtlar Vadisi Pusu fragmanı neden  yayınlanmadı? Kurtlar Vadisi yeni sezon fragmanı yayınlanmadı ancak yeni sezonun nasıl olacağına dair, Ülvi Mirzəzadə adlı yoube kanalında yapılmış olan videoyu izleyebilirsiniz. Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda 15 Temmuz darbe girişimi masaya yatırılacak, içteki ve dıştaki düşmanlar deşifre edilecek.  Ülkemiz üzerinde oynanamak istenen oyuna ve haince saldırı tüm gerçekliği ile yeni sezoda yeni kanalında Kurtlar Vadisi Pusu'da ye alacak.

Kurtlar Vadisi Pusu eski bölümlerinin tekrarı yayın hakları Beyaz TV'den 360 TV'ye geçmiştir, dizinin tekrar bölümleri bu kanlda hafta içinde yayınlanmaktadır. Kurtlar Vadisi Yeni Sezon fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Pusu, 11. sezondan itibaren yeni bölümleri yani 301. bölümden itibaren Kurtlar Vadisine ilk kez ev sahipliği yapan kanal Show TV'de olcak.

YENİ SEZONDA DARBE GİRİŞİMİ İŞLENECEK

Kulislerde dolan bir diğer önmli bilgi ise Kurtlar Vadi Pusu'da Fetö/Pyd Terör örgütü ele alınacak, Kurtlar Vadisi Pusu OHAL'in kaldırılması іle bіrlіkte televizyonda yayınlanmaya başlayacak, öte yandan іse, Pana Film'іn kanallara masaya oturduğu bilgilerinini gündemi oldukça meşgul etmesi. Yeni sezonda 15 Temmuz darbe girişimini işleyecek olan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde darbenin mimarı ve baş sorumlusu FETÖ/PYD Terör örgütünün elabaşısı darbeyi nasıl organize ettiği, hangi karanlık güçlerle iş birliği kuruduğu ve Türkiye'deki işbirlikçilerinün gün yüzüne çıkarılması gibi konularda bulunuyor.

Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon fragmanı

KURTLAR VADİSİ HANGİ KANALDA OLACAK?

KVP - Kurtlar Vadisi Pusu'nun hangi kanalda yayınlanacağı resmі olarak açıklanmadı ancak, sosyal  medyada yer alana açıklamalarda sevilen dіzіnіn yeniden eski kanalında olacağı yönünde іdi, her ne kadar Pana Fіlm yenisezonda Kanal D ekranlarında yer almayacağına dair bir duyuru paylaşmıştı ancak dizinin yeni bölümlerinin Show Tv ekranlarında olacağı gelen bilgler arasında yer alıyor. Yeni dönemde hızlı bir yükseliş trendine giren Show Tv bu trendi Kurtlar Vadisi Pusu ile sürdürmek istiyor. Kurtlar Vadisi Pusu'nun hangi kanalda yayınlancağı remş olarak açıklandığı anda yerelhaber.tv sayfalarında yer aalcaktır.

KURTLAR VADİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yeni sezon için hazırlıklarını tamamlayan dizinin ne zaman yayınlanacağı konusuda net bir açıklama henüz gelmedi. Kurtlar Vadisi Pusu'nun Kasım ayı içinde başlayacağı tahmin ediliyor. Konu ile ilgili Pana Film'den henüz bir açıklama yapılmadı.

15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ FİLM OLACAK MI?

Pana Film "Kurtlar Vadisi" film serile rine bir yenisini eklemeyi hedefliyor. Pana Film'den 15 Temmuz darbe girişimi ile ile ilgili yeni bir film daha geliyor. İzleyiciden gelen yoğun istek üzerine harekete geçen yapımcılar film hakkında şimdiden çalışmaya başladılar bile, detaylar ilerleyen günlerde açıklandığıda burada olacaktır.

NOT: Yayınlanan klip fragman değildir! 

Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon nasıl olacak tıkla - video

Son Güncelleme: 15.11.2016 08:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş