07 Ocak 2017 Cumartesi 10:40
Kurtlar Vadisi Pusu devam edecek mi Defne Samyeli açıkladı!
 Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan ve şu sıralar yayın hayatını sürdürmeyen Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile ilgili dizinin oyuncuları arasında yer alan Defne Samyeli’nde açıklama geldi. İşte detaylar..

 

Türk televizyonlarının en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kurtlar Vadisi Pusu dizisi son olarak geçtiğimiz sezon Kanal D ekranlarında sezon finali yaptıktan sonra Kanal D ile yolları ayırma kararı almış ve herhangi bir kanal ile de anlaşamamıştı.

Başrollerinde Necati Şaşmaz’ın yer aldığı dizi ile ilgili Defne Samyeli açıklamalarda bulundu. Bir alışveriş merkezinde alışveriş yaparken görüntülenen Defne Samyeli, “ Dizinin çekimlerine start verildiği zaman çalışmalara başlayacağız. Amerika’dan yeni döndüm. Oyunculuk dersleri alarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. “ açıklamalarında bulundu.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin bittiğine dair herhangi bir ifade kullanmayan Defne Samyeli daha sonra alışverişin ardından kendi aracına binerek AVM’den ayrıldı.

 

15 Temmuz gecesi ülkemizi bölmek isteyen FETÖcülerin girişimde bulunduğu hain darbe girişiminden 1 ay önce Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yapımcısı Pana Film’in Kurtlar Vadisi Darbe ismi için patent başvurusu yapması büyük tepki görmüştü.

Son Güncelleme: 07.01.2017 10:40
Yorumlar

Google+'da Paylaş