12 Kasım 2016 Cumartesi 00:56
Kurtlar Vadisi Pusu bitti mi final mi yaptı

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Kurtlar Vadisi Pusu, ne zaman yayınlanacak? Kurtlar Vadsi Pusu bitecek mi, 15 Temmuz darbe girişimin konu edileceği yeni bölümler merakla beklenmeye başladı. Efsane haline gelen dizinin fragmanı merak ediliyor. Kurtlar Vadisi Show TV'de "Bu bir mafya dizisidir" sloganıyla 15 Ocak 2003'te  başlayan dizi 13 yılıdır yayınlanıyor. O Günden bu yana aradan geçen sürede çok sevilne dizi Kurtlar Vadisi, Osman Sınav'ın hayata geçirdiği politik konuları ele alması ile her zaman gündem olmayı başardı.

Kurtlar Vadisi'nin Yönetmenleri: Zübeyr Şaşmaz, Serdar Akar ve Sadullah Şentürk'tür. Pana Film tarafından yapılan dizi pek çok kez kanal değiştirmiştir.

Kurtlar Vadisi'nin unutulmayan karakterleri ise Polat Alemdar, Memati Baş, İskender Büyük olarak tarihe geçmiştir. Dizi ile ilişkili olarak Kurtlar Vadisi Irak, Kurtlar Vadisi Gladio ve Kurtlar Vadisi Filistin gibi filmlerde çekilmiştir.

KURTLAR VADİSİ HANGİ KANALDA OLACAK?

KVP - Kurtlar Vadisi Pusu'nun hangi kanalda yayınlanacağı resmi olarak açıklanmadı ancak, sosyal  medyada yer alana açıklamalarda sevilen dizinin yeniden eski kanalında olacağı yönünde idi, her ne kadar Pana Film yenisezonda Kanal D ekranlarında yer almayacağına dair bir duyuru paylaşsada, yeni sezonda da Kanal D ekranlarında değil Show Tv'de yayınlanacağı tahmin edilmektedir. Kurtlar Vadisi Pusu'nun hangi kanalda yayınlancağı açıklanır açıklanmaz yerelhaber.tv sayfalarında yer aalcaktır.

KURTLAR VADİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yeni sezon için hazırlıklarını tamamlayan dizinin ne zaman yayınlanacağı konusuda net bir açıklama henüz gelmedi. Kurtlar Vadisi Pusu'nun Kasım ayı içinde başlayacağı tahmin ediliyor. Konu ile ilgili Pana Film'den henüz bir açıklama yapılmadı.

15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ FİLM OLACAK MI?

Pana Film "Kurtlar Vadisi" film serilerine bir yenisini eklemeyi hedefliyor. Pana Film'den 15 Temmuz darbe girişimi ile ile ilgili yeni bir film daha geliyor. İzleyiciden gelen yoğun istek üzerine harekete geçen yapımcılar film hakkında şimdiden çalışmaya başladılar bile, detaylar ilerleyen günlerde açıklandığıda burada olacaktır.

KURTLAR VADİSİ DARBE AÇIKLAMASI

FETÖ/PYD Terör örgütü tarafından 15 Temmuz'da gerçekleştirilmeye çalışana darbe girişişimi milletimizin sayesinde başarısızla sonuçlanmış ve Türk Milleti yine dünyaya ve bütün düşmanlarına gücünü göstermiştir. Darbe girişiminden kısa bir süre önce " Kurtlar Vadisi Darbe " markası için patent başvurusu yapan Pana Film, hakkında başlatılan soruşturma kapsamında başrol oyuncusu Necati ŞAŞMAZ'ın ifadesine başvurulmuştur.  Pana Filmden yapılan açıklama şu şekildedir;

"Bazı yayın organlarınca şirketimiz Pana Film yetkililerinin Terör savclığına ifade verdiği hakkında yapılan haber ve yorumlar gerçeği yansıtmamaktadır. Sayın Savcılık makamınca şirket yetkililerinin konu hakkında bilgisine başvurulmuştur, Şüpheli sıfatıyla ifadeleri alınmamıştır. Aksine yapılan haberler maksatlı ve kötü niyetlidir. Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur"

KURTLAR VADİSİ PUSU KONUSU

Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) devlet tarafından mafyayı çökertmek üzere görevlendirilmiş özel bir istihbarat ajanıdır. Yetimhaneden Ömer Baba ve Nazife Anne tarafından evlatlık alınarak büyütülmüştür.

Kahramanımızın gerçek adı Alі Candan'dır. Görev aldıktan sonra özel estetіk ameliyatlar geçіrerek Polat Alemdar kіmlіğі ile karşımıza çıkmıştır. Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) Siyasal Bilgiler Fakültesi'ni bіtіrmіştіr. Mezun olduktan sonra üst düzey devlet görevlisi olarak Dışişleri'nde çalışmıştır. Polat Alemdar Yurtdışında devlet adına pek çok gizli operasyona katılmıştır.

Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) Dışişleri hizmeti sırasında KGT tarafından özel bir göreve çağrılır. Bir takım özel estetik ameliyatlar geçirerek Polat Alemdar kimliğine bürünür. Yeni bir yüz ve yeni bir kimlikle,  Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) olarak baronları tek tek deşifre ederek mafyayı içerden çökertecektir.

Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) Hızlı ve emin adımlarla mafyanın içine sızar. Kurtlar Konseyi adı verilen mafya baronlarını tek tek deşifre eder ve Konsey'i çökertir. Hatta Baronluğa kadar yükselir. Operasyonun sonunda Dünya Baronu'nun karşısına çıkan Polat Alemdar, bu operasyonu başarıyla tamamlamış olsa da daha yolun başında olduğunu farkeder.

Son Güncelleme: 12.11.2016 13:15
Yorumlar

Google+'da Paylaş