01 Ocak 2017 Pazar 21:24
Kurtlar Vadisi Darbe Ocak ayında başlayacak mı Son durum Ne
Devletlerin mayfa ile olan iç içer sarmal ilişkilerinin konu edindiği büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Kurtlar Vadisi bu sene sezonuna Ocak ayında başlayacak mı? sorularının odağında  yer almaktadır. En son Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi 2017 yılı Ocak ayında Kurtlar Vadisi Darbe olarak çımayı planlamaktaydı. Darbe yapılmadan önce Kurtlar Vadisi Darbe olarak patent başvurusu yapan dizi yöneticileri hakkında açılan soruşturma nedeniyle çekimler bu sene zamanında yapılamadı.

Sevilen dizi Kurtlar Vadisi bu sene sezonuna Ocak ayında başlayacak mı? sorularının odağında  yer almaktadır . En son Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi 2017 yılı Ocak ayında Kurtlar Vadisi Darbe olarak çımayı planlamaktaydı. Dizinin reytingleri günden düne artış göstermekte dizide sürekli olarak kanal değiştirmektedir.Dizinin tekrar bu kanalda tekrar başlayıp başlamayacağı netlik  kazanmamışken tekrar kanalının değişmesi izleyicileri şaşırtmayacaktır.

Pana Film tarafından yapılan Kurtlar Vadisi Darbe patent başvurusunun nasıl olup ta darbeden günler öncesinde yapıldığı kamuoyu tarafından da merak edilmektedir.Pana filim hakkında açılan soruşturmanın yakın bir zaman sonra kapanması beklenmektedir. Bu şekilde dizi kaldığı yerden devam ederek sevenleri ile ekran karşısında buluşacaktır.  Martta da Kurtlar Vadisi Kıbrıs televizyon filmi olarak ekranlara çıkacaktır. 1974 Yunan Cuntası'nın gerçekleştirdiği Darbe girişiminin konu olarak ele alınması düşünülmektedir.Yunan darbesi ile birlikte Kıbrıs Barış Harekatı'nın da konu olarak anılması hedeflenmekteydi. Heyecanla  beklenen film Kurtlar Vadisi ırak gibi başarılı bir performans gösterip göstermeyeceği merak edilmektedir.

Pana Film tarafından yapılan Kurtlar Vadisi Pusuda ise yeni başlayacak bölümlerde 15 Temmuz darbe girişiminin de konu olarak yer bulacağı belirtilmektedir. Bu şekilde dizi kaldığı yerden devam ederek sevenleri ile ekran karşısında buluşacaktır

Son Güncelleme: 01.01.2017 21:45
Yorumlar

Google+'da Paylaş