05 Ocak 2017 Perşembe 09:49
Kötü Çocuk Ne Zaman Vizyona Girecek? Filmin Konusu ve Yapılan Yorumlar
Kötü çocuk filmi'in vizyon tarihi ne zaman? Kötü çocuk film oyuncularının isimleri. Oyuncuların Daha önce yer aldığı projeler. Film hakkında yapılan yorumlar neler? Filmin Konusu merak ediliyor. Afra Saraçoğlu ve Tolga Sarıtaş'ın oyunculukları merak ediliyor.

 Çekimleri tamamlanan ve yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı filmde başrol oyunculuklarını Tolga Sarıtaş ve Afra Saraçoğlunun paylaştığı filmin bir diğer oyuncusu ise Sarp Akkaya olacak. Film’in gösterim tarihi ise 20 Ocak 2017 Cuma gün olacak.

Film’in Konusu

Kayla ismindeki kız daha doğmadan yalnızlığa mahkum olur çünkü babası annesi ve kendisini terk etmiştir. Ancak tüm bu şartlar kendisinin daha tutarlı ve hayattan ne beklediğini bilen bir kız olmasını sağlar. Annesi ile karşılaştıkları hayatın zorlukları daha güçlü olmasın sağlamıştır. Büyük heyecana sahne olacak olan film Meriç Tuna ile Kayla’ın beraber olabilme öyküsünü anlatıyor.  Arkadaşları olan Cansu ile ömer ise Kayla ya yardımcı olmak istiyorlar. Aşk, sevgi ve maceranın eksik olmayacağı bir Film Olan Kötü Çocuk filmi daha şimdiden konusu ile bekleyenleri ve film eleştirmenlerinden tam not aldı.

Film Oyuncuları Kimler?

Film’in oyuncuları ise diğer projelerdende tanıdığımız isimler. Tolga Sarıtaş daha önce yer aldığı Güneş’in Kızları projesinden tanıyoruz. Dünyaca ünlü aktris Adriana Lima’ya olan benzerliği ile dikkat Çeken Afra Saraçoğlu ise küçük çaplı rollerde oynamış ve adı daha önce Özcan Deniz ile aşk dedikodularına karışmıştı.

Son Güncelleme: 05.01.2017 09:56
Yorumlar

Google+'da Paylaş