20 Ekim 2016 Perşembe 17:18
Kördüğüm final mi yapıyor bitti mi yoksa sezon finali mi sorusu cevaplandı
Türkiye’nin en çok takip edilen dizilerinden birisi olan Kördüğüm dizisi final kararı aldı. Dizi bu akşam yayınlanacak olan 31.bölüm ile final yapacak.Dizinin son bölümünde neler olacak seyirci merak ediyor.

Kördüğüm dizisindeki tüm düğümler final bölümünde çözülecek. Son derece heyecanlı bir final bölümü diziyi takip edenleri bekliyor. Dizinin kilit soruları bu akşam yanıt bulacak.

Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Saadet Işıl Aksoy ve Alican Yücesoy gibi önemli isimlerin yer aldığı Kördüğüm dizisi 31.bölümü ile ekranlara tamamen veda ediyor.

Endemol Shine Türkiye tarafından yapımı üstlenilen başarılı proje Kördüğüm dizisinde bu akşam; Ali Nejat ve Feyza öldüğünü sandıkları anneleri ile karşılaşacaklar.


Ali Nejat’ın evinde öldürülen Naz’ın katili de bu akşam ortaya çıkacak. Geçmişin hesabı Kördüğüm dizisinde 31.bölümde sorulacak. Muazzez hanım kaybettiği yılların hesabını soracak.

Tarık Karasu Murat’tan intikam almayı başaracak. Son derece heyecanlı aksiyon dolu bir bölüm ile Kördüğüm ekranlara veda edecek.

FOX TV ekranlarında yayınlanan Kördüğüm dizisi 31.bölümü ile 20 Ekim Perşembe akşamı saat 20.00’da final bölümü ile ekranlara veda ediyor ve final yapıyor. 
Yorumlar

Google+'da Paylaş