10 Kasım 2016 Perşembe 20:16
Koç Holding 10 Kasım 2016 Sana Borçluyuz Bazı Borçlar Ödenmez reklamı

Ülkece en çok duygulandığımız günlerden bir tanesi de 10 Kasım olmuştur. Ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıl dönümünde Koç Holding çok duygusal bir reklam yayınlandı. Bazı Borçlar Ödenmez Sana Borçluyuz reklamı ile vatandaşlarımızı duygu seline boğan reklam ile ilgili haberimiz sizlerle..

10 Kasım Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası’nda Koç Holding’den duygu dolu bir reklam geldi. “ Bazı borçlar vardır, Ödeyemezsin “ başlığı ile karşımıza çıkan Koç Holding’in bu reklamı fazlasıyla beğenildi ve oldukça olumlu tepkiler aldı.

10 Kasım’a saatler kala internette ve televizyon ekranlarında yayınlanan #SanaBorçluyuz hashtagiyle karşımızda olan bu reklam Bazı borçlar vardır, ödeyemezsin cümlesi ile başlıyor. Siren sesinin ardından Türkiye’nin dört bir yanından çeşitli sınıflardan ve meslekten insan saygı duruşuna geçiyor.

Sosyal medyada da büyük yankı uyandıran reklam filmi izleyenleri duygu seline boğdu. #SanaBorçluyuz etiketiyle bir çok yorum yapıldığını da belirtelim.

Yorumlar

Google+'da Paylaş