01 Şubat 2017 Çarşamba 12:29
Kıvanç Tatlıtuğ'un Karısı Başak Dizer Kim?Mesleği Ne?Kaç Yaşında Resimleri
 Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile hayatını birleştiren Başak Dizer kimdir? Nerelidir ? Kendisi hakkında merak edilen bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz. Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni sevgilisi ve evlilik haberleri sosyal medyada çıkan Başak Dizer kimdir sorusunun cevabını size için yayınladık.
Başak dizer kimdir ?

1980 yılında dünyaya gelen ünlü stilist 30 yaşındadır eğitimini Milano da yapmış olan Başak dizer İstanbul'da lcc tasarım bölümü ve Mimar Sinan Üniversitesi moda tasarım bölümü eğitim sertifikaları almıştır. Dizilerde stil danışmanlığı yapan ünlü isim Vakko'da baş tasarımcı asistanlığı yapmıştır. Mesleği giyim uzmanlığı ve stilistlik Danışmanlık olan ünlü isim aynı zamanda yazarlık da yapmaktadır. Neşe Aksoy İdil Fırat Azra Akın Meltem Cumbul gibi isimlerle anılan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ en son güzel Fransız manken Florence Eugene ile aşk yaşayan bu beraberliği kısa sürmüştür. Dizer doğum günü pastasını sevgilisiyle birlikte üfledi. Başarılı tasarımcı ve stilist Başak Dizer şu anda oldukça fazla izleyici sayısına sahip olan Medcezir dizisinde Deniz Marşan la birlikte stilist olarak görev yapıyor. Başak Dizer Fransız eşi Oren Fransez den yaklaşık 4 ay önce boşandı.

Aşk-ı Memnu'da stil danışmanlığı yapan Başak Dizer, dizinin başrol oyuncularından Kıvaç Tatlıtuğ'un elbiselerini tasarlamıştır. Londra da Central Saint Martins de moda eğitimi aldıktan sonra Vakko ve Vakkorama da baş tasarımcı asistanı olarak görev alan Başak Dizer, ilk evliliğini Oren Fransez ile yapmıştır.

Son Güncelleme: 01.02.2017 12:31
Yorumlar

Google+'da Paylaş