13 Kasım 2016 Pazar 22:51
Kısmetse Olur’da kim elenecek 13 Kasım haftanın finali tüyoları
Bu haftanın en önemli gelişmesi Kısmetse Olur evinde Hazal ile Semih arasında yaşananlar oldu. Hazal ile Semih yine büyük bir tartışma yaşadılar ve bu sefer ayrılmanın eşiğine geldi.


Kısmetse Olur yeni bölümüyle Cumartesi günü ekranlarda olacak. Yeni bölüm saat 16.15’te Kanal D ekranlarından yayınlanacak.

Haftanın en çok dikkat çeken gelişmesi olarak Hazal Semih kavgası akıllara ilişkileri sona mı erdi sorusunu getirdi. Hazal, Semih ile adının yazılığı olduğu tahtadan isimlerini sildi.

Geçtiğimiz hafta yarışmadan Ayça elenmişti. Ayça’nın elenmesi yarışmadaki bir takım dengeleri değiştirdi. Dikkat çeken bir yarışmacı olan Ayça geçtiğimiz sezonda Kısmetse Olur evinde hayatının aşkını aramıştı.

Kısmetse Olur 13 Kasım günü kim elenecek?

Haftanın finalinde iddialara göre bu hafta elenecek isim Metehan Karahan olacak. Yeni gelecek aday ise basında yer alan haberlere göre Yasin Şimşek olacak.

Haftanın birincileri kim olacak merak ediliyordu. Yine iddialara göre bu haftanın birincileri Aykut ve Hazal olacak. Semih ile Hazal yine bu durum nedeniyle bir tartışma yaşayacaklar.

Bir küs bir barışık olan çift birbirlerinden ayrılacak mı yoksa devam mı edecekler bu hafta yollarına devam edecekler mi belli olacak. Semih ile Hazal ilişkisi bitsin istenmiyor. 

Son Güncelleme: 13.11.2016 22:51
Yorumlar

Google+'da Paylaş