07 Şubat 2017 Salı 10:52
Kısmetse Olur'da Adnan ve Didem Neden Ayrıldı?Büyük Aşka Son nokta
 Kısmetse olur evinin en uzun süreli çiftlerinden birisi olan Adnan ve Didem son günlerde kötü günler geçiriyor. Kısmetse olurun birbirine en çok yakışan ve en çok desteklenen çifti Adnan ve Didem arasında soğuk rüzgarlar esmeye devam ediyor. Genç çifti yakından takip eden ve destekleyen hayranları eskisi gibi yan yana ve romantik dakikalar geçirmesini istedikleri Adnan ve Didem için desteklerine devam ediyor bildiğiniz gibi Adnan ve Didem'in araları son günlerde bozuk. Hatta bu durum iyice arttı ve Didem parmağından yüzüğü çıkardı. Adnan ve Didem için araları düzeliyor hayalleri kurulurken ne yazık ki iyi haberler gelmiyor.

Kanal D ekranlarının beğenilen izdivaç yarışması kısmetse olur en çok beğenilen çifti Adnan ve Didem arasında kavga iyice büyüdü.  Adnan ailesinin gelip gelmeyeceği konusunda gergin dakikalar yaşarken programın en uyumlu çifti sonunda Nazara geldi ve ayrılık rüzgarları esmeye başladı. Peki ne oldu da bu kadar iyi geçinen çift ufak tefek şeyler yüzünden kavga etmeye başladılar. Aslında bu sorunun cevabı basit kısmetse olur evi sonuçta biz yarışma programı reytingleri ihtiyacı var. Bu nedenle sürekli aşk yaşayan çiftler programın izlenmesine tek katkı sağlamıyor.

Zaman zaman onların kavgaları bugün ne yaşanacak merakını uyandırıyor. Programın yapımcısı son zamanlarda farklı taktikler deniyor. Tankutun eve girmesi ile bir anda dengelerinin değişmesi Gökhan'ın Sibel'le Aşk yaşaması Adnan ve Didem'in arasının bozulması bunların hepsi reyting için yapılmış projeler Adnan ve Didem'in 6 Şubat Pazartesiden itibaren gerginliği iyice artacak ve kavga ikili arasında yüzük atma noktasına gelecek.  Adnan sinirden duvarları yumruklayarak
isyan edecek. Kısmetse olurda reytingler düzeldikten sonra Adnan ve Didem Çiftliği yeniden bir araya gelecek diye ümit ediyoruz.

Son Güncelleme: 07.02.2017 13:14
Yorumlar

Google+'da Paylaş