24 Ekim 2016 Pazartesi 22:32
Kısmetse Olur’a bu hafta kim geldi belli oldu!
Kanal D ekranlarının sevilen programları arasında yer alan Kısmetse Olur’da heyecan devam ediyor. Her hafta bir kişinin veda ettiği ve bir kişinin de merhaba dediği Kısmetse Olur’a yeni bir isim geldi. İşte haberin detayları..
 
Seda Akgül’ün kendine has sunumuyla yayınlanmaya devam eden Kısmetse Olur’da heyecan devam ediyor. Her hafta yeni bir ismin yarışmaya gelmesi ile birlikte yeni yüzler gördüğümüz Kısmetse Olur’a bu hafta gelen isim ise Onur Yüksel oldu.

Bu haftanın birincisi ve 10 bin liralık çekin sahibi ise Didem oldu. Öte yandan aralarında soğukluk olan Semih ve Hazal çiftinin barışması da Kısmetse Olur’un önemli gelişmelerinden bir tanesi oldu. Eleme akşamının en heyecan dolu anı ise yarışmaya veda eden ismin belli olduğu an oldu. Bu hafta Kısmetse Olur evinden giden isim Suat oldu.
Suat’ın elenmesinin ardından eve Onur Yükse dahil oldu. Damat adayı Onur’un Ayça ile daha önceden arkadaş olması da diğer adayları şaşırttı.

Haftanın sürpriz çifti olarak tanımlanan Gökhan ve Aycan çiftin birbirlerine bir şeyler hissetmesi de programın önemli detaylarından bir tanesi diyebiliriz.
Sevdiğim kadına sürpriz yaparım, Gerekirse saçlarını bile tararım diyen Gökhan Aycan ile birlikte bir yola çıkmak için önemli adımlar atmaya devam ediyor.

Kısmetse Olur evinin en dikkat çeken çiftlerinden bir tanesi de Hazal ile Semih oldu. Son dönemlerde araları bozuk olan ve soğukluk olan çiftte barış rüzgarları esiyor.
Son olarak Kısmetse Olur’un en dikkat çeken isimlerinden bir tanesi de Aykut diyebiliriz. Aykut’un talipleri artmaya devam ediyor. Nasıl bir seçim yapacağı hangi gelin adayına evet diyeceği merak edilen Aykut’un seçimi de Kısmetse Olur evine damga vuracak.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş