20 Kasım 2016 Pazar 21:10
Kısmetse Olur yeni damat adayı Boğaçhan kimdir kaç yaşında nereli?
Basında yer alan iddialara göre Kısmetse Olur yarışmasına yeni dahil olacak isim Boğaçhan olacak. Birçok haber kaynağı tarafından ortaya atılan iddialar şayet doğru ise Boğaçhan Pazar gecesi Kısmetse Olur’a katılan yeni damat adayı olacak.

Seda Akgül’ün başarılı sunumu ile ekranlarda olan Kısmetse Olur programında haftanın finalinde heyecan dorukta olacak. 20 Kasım gecesi oldukça önemli bir haftanın finali bölümü ekranlara gelecek.

Çiftler arasında yaşananlar ve yarışmacıların kendi aralarındaki rekabetleri bu hafta biraz daha ayyuka çıkacak. Kısmetse Olur 20 Kasım haftanın final bölümünde yaşanan tartışmalar tüm sezonu etkileyebilir.

Peki Kısmetse Olur Boğaçhan Tuzcu kimdir?

Boğaçhan Tuzcu 24 yaşındadır. Marmaris’te yaşamakta olan genç damat adayı çanta üzerine özel bir butik sahibidir. 24 yaşındaki genç damat adayı aşçılık eğitimi almıştır.

Anne ve babası ayrı yaşayan Boğaçhan Tuzcu’nun kimi zamanlar Bodrum’da yaşantısını devam ettirdiği ve orada geçici olarak da ikamet ettiği bilinmektedir.

İkizler burcu olan yakışıklı damat adayı Boğaçhan, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünden başarı ile mezun olmuştur.

Boğaçhan Tuzcu

Yaşı: 24

Kilosu: 86

Burcu: İkizler

Eğitim: Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm İşletmeciliği

Göz Rengi: Kahverengi

Genç damat adayının hangi gelin adayına talip olacağı yada adaylardan birine talip olup olmayacağı henüz bilinmiyor. İddialara göre damat adayı Boğaçhan 20 Kasım gecesinde Kısmetse Olur yarışma programına dahil olacak.

Son Güncelleme: 20.11.2016 21:19
Yorumlar

Google+'da Paylaş