10 Kasım 2016 Perşembe 09:04
Kısmetse Olur Yeni bölüm fragmanı Semih ve Hazal Ayrılacak mı?

Kısmetse Olur KAnal D ekranlarında izlenme rekorları kırarken ,programın yakın takipcileri desteklerdikleri çiftler arasında yaşanan gerginlikler ile iyice gerilmeye başladılar.Özellikle Hazal-Semih arasındaki ilişkinin ayrılık noktasına gelmesi fanlarını iyice üzdü.Hazal Semih ayrılıyor mu?

Kısmetse Olur 276 bölüm fragmanında Hazal -Semih çiftinin anlaşarak ayrılık kararı alıyor olması programı yakından takip eden çiftin fanlarını yasa boğdu.Hazal Semih gerçekten ayrılacaklar mı?Hazal Semih aşkı bitiyor mu?

Kısmetse Olur evinde en çok konuşulan çiftlerden birisi olan Hazal ve Semih zıt karakterleri ve birbirlerine olan aşkları ile beğenilerek izleniyordu.Bu hafta kırmızı odaya Gamzeyi davet etmesi üzerine Hkıskançlık krizlerine giren Hazal Semih ile ipleri iyiden iyiye gerdi.SOn günlerde tamda iyi gidiyorlar dediğimiz Hazal Semih çifti için kem gözelrin nazarı değdi ve bu ilişki bitme noktasına geldi.

Kısmetse Olur 276 fragmanında Semih ve Hazal konuşmalarında birbirleri ile artık mutlu olamayacaklarını,ilişkinin ilerleyen zamanlarında ayrılığın daha zor olacağını söyleyerek aryılık kararı alıyorlar.Zemih bu  cümleleri kullanırken hüzünleniyor Hazal ise Semihin göğüne yaslanarak hıçkırıklara boğuluoyr.Nakalım ikilimiz bu ayrılığa dayanabilecekler mi yoksa aşkları galip gelip ilerleyen günlerde yaniden el ele devam mı edecekler.

Kanal D ekranlarının en çok izlenen öğleden sonra kuşağı olan evlilik yarışması Kısmetse Olur bugünkü bölümünde Hazal ve Emre ayrılığına şahitlik yapacak.Eve yeni gelen aday Gamzenin kendisine erkeklerin bakışından rahatsız olduğunu söylemesi üzerine Gelinler evi iyice kızıştı.Adnan ve Dİdem arasında ipler gerildi.Hazal ve Semih ayrılma noktasına geldi.

Semih her seferinde çapkın erkek olduğunu ifade ederken yapısı kıskanç olan sevgilisi Hazal ,bu durumu kabullenemedi.BÖyle bir erkekle hayatını sürdüremeyeceğini ona çok değer verdiğini sevdiğini söyleyen Hazal Gözyaşları içerisinden biyik aşkı Semihten ayrılmaya karar verdi.

Kısmetse Olur 276 bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız...

Yorumlar

Google+'da Paylaş