07 Şubat 2017 Salı 19:04
Kısmetse Olur Yarınki Fragmanı ((8 Şubat Çarşamba)) Merve Apar Topar Ayrıldı
Kısmetse Olur bu hafta yeni adaylarla yayınlarına devam ederken 8 Şubat Çarşamba günü programda neler yaşanacak merak konusu oldu.Kısmetse Olur 8 Şubat fragmanı sizler için sayfamızda yer almaktadır. Ekranların en iddialı evlilik yarışması olan Kısmetse Olur Çarşamba günü yayınlanacak bölümü evde hüzün dolu dakikalar yaşanacak

Kanal D ekranlarının beğenilerek izlenen evlilik programı olan Kısmetse Olur 8 Şubat tarihli yayın fragmanında Merve'nin babasının ölüm haberi geliyor. Evde şok etkisi yaratan bu olay Merve'yi çok üzüyor. Bakalım Merve evden ayrılıp gidecek mi yoksa programın çekimlerine devam mı edecek ? 353 bölümü ile karşımıza çıkacak olan Kısmetse Olur'da bu ölüm haberi büyük şaşkınlığa neden oldu.Kapıya gelen zarfı alan yarışmacılardan Sİbel okudukları karşısında tüm adaylar büyük bir şok yaşıyor. Programa başvurduğunda babasının hasta olduğunu ve ona kendisinin baktığını söyleyen Merve, acı haberle yüzleşiyor... Ne yazık ki kara haber tez yayılıyor ve gelin adaylarından Merve'nin babasının vefat ettiği öğreniliyor. Bu haberden sonra tüm ev yas havasına bürünüyor, bütün adaylar Merve'nin acısını paylaşıyor. Merve, aldığı acı haberle evden apar topar ayrılıyor!


Eve yeni gelen Kemal Tuğçe'nin en yakın arkadaşı ile tanıma yoluna girmek istiyor. Yeni gelen gelin adayı ise adayı ile yemeğe çıkıyor. Adnan kırmızı bayrağı sallayarak odaya gitmek istediğini dile getiriyor. Kısmetse Olur da malesef Adan ve Dİdem bu hafta da barışmıyorlar.

Son Güncelleme: 07.02.2017 19:11
Yorumlar

Google+'da Paylaş