05 Ocak 2017 Perşembe 18:05
Kısmetse Olur Yarınki Fragmanı ((6 Ocak 2017 Cuma)Adnan gizem aşkında son durum
  Kısmetse olur Cuma günü neler yaşanacak kısmetse olur izdivaç yarışmasında her geçen gün yepyeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Kısmetse olur evine yeni gelen Damat adayı konuşmaları yeni gelin adaylarına adeta büyüledi kısmetse olur Akın isimli Damat adayı bakalım kime talip olacak. Çok beğenilen aday Gamze'nin kendisinden etkilendiği apaçık ortada olan Akın Gamze'ye açıklama yapacak mı? Yeni bir aşk doğacak mı? Kısmetse olur 4 Ocak çarşamba fragmanında neler yaşandı? Merak edilen detayları sizler için haber turumuzda paylaştık.

Kanal D ekranlarının en çok izlenen izdivaç programı olarak karşımıza çıkan kısmetse olur Gökhan evden sürpriz bir şekilde elendi.  Adnan ile girdiği kavga sonucunda hareketlerine ve sözlerine hakim olamayan Gökhan diskalifiye oldu. Evden gitmesi yönünde Rabia bile oy kullandı .Gökhan zaten evden ayrılmak istiyordu Bu yüzden hiç üzülmedi Hatta yılbaşı gecesi Semih ve Şahin'le beraber eğlenceye gitmişti. Bakalım Rabia şimdilerde kiminle yeni bir tanıma yoluna girecek.

Kısmetse Olur evinde dengeler iyiden iyiye değişiyor. Eve yeni gelen adaylar yeni aşklara yelken açılmasına neden oluyor. Hazal ve Semih'in elenmesi ile birlikte kısmetse olur aşklarının durağın gidişine yeni bir boyut gelecek.  Adnan Didem'e evlenme teklifi edecek bakalım yeni bölümlerde Kısmetse olurda neler yaşanacak? Kısmetse olur 4 Ocak çarşamba fragmanı yaşanacakları atıyorsun hep birlikte izleyip göreceğiz sizde kısmetse olur 4 Ocak çarşamba fragmanı izlemek istiyorsanız sitemizi takip ederek her gün yeni bölümleri ulaşma imkanı yaşayabilirsiniz.

 kısmetse olur 305. bölüm izlemek için tıklayınız

Son Güncelleme: 05.01.2017 18:05
Yorumlar

Google+'da Paylaş