11 Ocak 2017 Çarşamba 19:42
Kısmetse olur Yarınki Fragmanı 329. bölüm tüyoları (12 Ocak Perşembe 2017)
 Kısmetse olur da birbirinden eğlenceli evcilik oyunları devam ediyor. Geçtiğimiz gün Aycan için baby shower yapılmıştı, dün ise Didem için diş hediği partisi yapıldı. Doğmamış bebekler için yapılan partiler kısmetse olur evinde bulunan çiftleri oldukça heyecanlandırıyor bir o kadarda eğlendiriyor.

Kısmetse olur evinde yeni gelen adaylardan Gözde Berker ile yakınlaşmasına devam ediyor. Birbirlerini tanımaya çalışan ikili bakalım evlilik yolunda ilerleyen bilecekler mi? Mehtap için derin duygular besleyen Berker bir anda bu sevgisini silip atmıştı. Gözde içinde aklına tereddütler olduğunu dile getiren yakışıklı damat adayı son günlerde oldukça ters konuşma tarzı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Kısmetse olur evinde 12 Ocak Perşembe günü 329. bölüm neler yaşanacak merak konusu oldu. Kısmetse olur yapım ekibi reytingleri yükseltebilmek için farklı çabalara giriyor son çabası Baby  shower ve diş hediye olan kısmetse olur ekibi ilerleyen günlerde nasıl bir plan kuracağı merak ediliyor.  Evin en gözde gelin ve damat adayı olan Hazal ve Semih in programdan elenerek gitmesi kısmetse olur izlenme oranlarını düşürdü. Reyting için Aykut ve Ayça'nın eve gelmesi beklenirken hala eve gelmemiş olması önümüzdeki günlerde yeni bir sürprizin ortaya çıkabileceğini düşündürüyor.

Kısmetse olur 329. bölüm fragmanında neler yaşandı detayları aşağıdaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.

 kısmetse olur 329. bölüm izlemek için tıklayınız

Son Güncelleme: 11.01.2017 19:42
Yorumlar

Google+'da Paylaş