10 Ocak 2017 Salı 16:40
Kısmetse Olur Yarınki Fragmanı 328. Bölüm (11 Ocak Çarşamba 2017)Gözde'den Büyük Çıkış
 Kanal D ekranlarının vazgeçilmez programı kısmetse olur da çarşamba günü neler yaşanacak ? 11 Ocak çarşamba günü yayınlanacak olan 328. bölüm ile izleyici karşısına çıkacak kısmetse olur evlilik programı yine her zamanki gibi birbirinden heyecanlı ve aşk dolu sahneleri izleyiciye yaşatacak. Kısmetse olur 328. bölüm fragmanı sizler için sayfamıza hazırlanmıştır.

Evlenebilmek için kısmetse olur evine başvuru yapan adayların birbirini tanıdığı kimi zaman aşk dolu dakikalar kimi zaman kavgalar bazen de kıskançlıkları yaşandığı Kanal D ekranlarında 11 Ocak çarşamba günü neler yaşanacak merak konusu oldu. Kısmetse olur evine gelen yeni gelin adayı Gözde pazartesi günü erkekler evine Kahvaltıya giderken götürdüğü baklava ile oldukça beğeni kazandı.Daha önceki gelin adaylarının eli boş gelmesi ile bu duruma alışan damat adayları şaşkın ve hayranlıkla karşıladılar eve geldiği ilk anda sivri dili ile dikkat çekse de sonradan yaptığı hareketler ve jestler ile damatların gönlünü almayı başardı. Diğer yandan damatlar evine yeni gelen aday artık kimseye talip gelmedim dedi. Ünal ise Tuğçe'nin dışarıda ondan hoşlandığını söyledi oldukça ilginç gelişmelerin yaşandığı Kısmetse olur Evinde 11 Ocak çarşamba günü bakalım neler yaşanacak.

Kısmetse olur evinde Sibel'in elenen sevgilisi Gökhan'ın yanına gitmek için devam eden gözyaşlarına yapım ekibi Gökhan'ı yeniden programı çağırarak bir son verecek mi merak ediliyor. Gökhan Sibel için dışarıdan bir mektup yazarak saat gönderdi. Sibel bu defa Mutluluktan ağladı, dışarı çıkmak İstediğini söyleyen Sibel'e arkadaşları bu şansı kaçırmasını ve Gökhan'ın Eve geldiğinde daha güzel bir aşk yaşayabilecekleri ne Gökhan'ın kısmetse olur evinde daha iyi tanıyacağım söyleyerek teselli etmeye çalıştılar.

 kısmetse olur 328. bölüm izlemek için tıklayınız

Son Güncelleme: 10.01.2017 22:00
Yorumlar

Google+'da Paylaş