16 Ocak 2017 Pazartesi 20:04
Kısmetse Olur Yarınki Fragmanı ((17 Ocak  2017 Salı))-Yarınki İnce Tüyolar
 Kısmetse Olur  bu haftaya eve yeni bir gelin adayı ile başlıyor.Öyle ki eve gelen yeni aday hem çok sempatik hem çok güzel hem de çok pozitif hali ile tüm dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor.Kısmetse Olur 332. bölüm fragmanı yayınlandı.Ekranların eşsiz izdivaç programı kısmetse olur da 16 ocak pazartesi günü neler yaşanacağı hakkında merak edilen detayları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Kısmetse olur evinde 16 ocak pazartesi günü yeni gelen Merve isimli gelin adayı talip olarak geldiği Akın için kahvaltı hazırlıyor.Oldukça positif enerjiye sahip olan iki adayın ilişkileri devam edecek mi bilemiyoruz ama içimize bu ikiliden güzel şeyler doğacr gibi bir düşünce geliyor.
Kısmetse Olur evinde Merve ile Akın arasında yaş krizi yaşanıyor.Merve eve geldiğinde erkekler evinde kendisini tanıtırken 23 yaşında olduğunu söylemişti.Ancak fragmana baktığımızda Mervenin yaşı ile ilgili bir sorun olduğunu ve bunun için Akından özür dilediğini görüyoruz.

 Diğer yandan geçtiğimiz yıl Kısmetse Olur evinin neşesi olan Tankut eve yeniden gelerek bu defa ziyarete gelmediğini kendisinin de evlenmek istediğini söylüyor. Tankut ile bakalım bu sihirli evde kim aşk yaşayacak?Kısmetse Olur  Gözde Ünal ile arkadaşlığını yürütemeyeceğini söylerken gözyaşlarına boğuluyor.Ünalın o ağlarken elini tutması ise dikkatlerden kaçmıyor.Evin krosu olmaya aday Berker ise her zamanki gibi kendini bir halt zannedip gelin adayına maço tavırlar sergiliyor.Açıkcası Berker bu evden elenmeli ve yerine daha akıllı klas bir delikanlının gelmesini bizde sizler kadar istiyoruz.Çünkü sözde delikanlı tavırları süt kuzusu şımartılmış bu adama hiç yakışmıyor.

Son Güncelleme: 16.01.2017 20:06
Yorumlar

Google+'da Paylaş