13 Ocak 2017 Cuma 15:04
Kısmetse Olur Yarınki Fragmanı ((14 Ocak 2017 Cumartesi))
 Kanal D televizyonunda beğenerek izlediğiniz Kısmetse Olur izdivaç yarışmasında bu hafta ödül yemeğine giden isim kim oldu? Kısmetse Olur 14 Ocak fragmanı yayınlandı mı?ekranların izlenme rekorları kıran evlilik yarışmasında 14 Ocak bölümünde neler yaşanacak ipuçları ve fragmanı hakkında detayları sayfamızdan bulabilirsiniz.

Onur ve Didem Kısmetse Olur evinin bu haftaki birincileri olacaklar.Halk oylamasında izleyicinin beğenisini kazanan gelin ve damat adayı Onur ve Didem oluyor.Ödül yemeğine birlikte çıkacaklar mı bilemiyoruz.Haftanın birincileri bakalım bu eleme finalinde evlerini koruyabilecekler mi?
Kısmetse Olur evinin gelin adaylarından Sibel eve sevgilisi Gökhan’ın gelmesi ile büyük moral buluyor.Ancak bu moral onun burnunu havaya kaldırıyor ve Sibel’in içindeki cadı karakteri dışarı çıkarıyor.Gökhan’a aday olarak gelen kızlara adeta saldırırcasına cevaplar veriyor.

Kısmetse Olur da cumartesi çiftler Onur ve Aycan Adnanla da Didem yemek yiyecekler. İkisi de artık yüzük takan bir çift. İlişkileri ailelere taşınacak yakın zamanda. Adnanın ailesi eve gelmeye ikna olmuş. Yakında onları da görürüz evde.

Son Güncelleme: 05.02.2017 23:34
Yorumlar

Google+'da Paylaş