27 Aralık 2016 Salı 20:33
Kısmetse Olur Yarınki Bölüm Tüyoları Tuğçe Ergişi Yaşı Boyu Kaç Eve heyecan Kattı
 Kanal D ekranlarından  fer bölümünü merakla seyrettiğimiz  evlilik programı Kısmetse Olur hafta içi  her gün 13:00 ile 16 :00  arasında ekranlarımızda  olmaya  devam ediyor. Her gün adayların birbirleri arasındaki ilişkilerinin konu edildiği programda kişiler çiftleri ,yaşana olayları, beklentilerini , duygu ve düşüncülerini paylaşabilmektedirler. Ara ara şiddetli tartışmalarında yaşandığı programda gelin ve damat adaylarının birbirlerini tanıyarak güzel bir birlikteliğe imza atmaları beklenmektedir. 27 Arallık Salı fragmanı ile eve diskalifiye olarak ayrılan Mehtap'ın yerine yeni katılan Tuğçe Ergişi yeni bir hava kattı.

Kısmetse Olur da Bu Hafta Yaşananlar

Kısmetse Olur da haftanın finali gerçekleşti ve birinci gelinler arasından çıktı. Elenne isim erkekler evinden çıktı.  Tuğçe Ergişi diskalifiye ile elenen Mehtabın yerine kızlar evine katıldı.Güzelliği gözlerden kaçmadı ve erkekler tarafından dilek getirildi .Aycan ile Onur'un şiddetli tartışmaları evdeki diğer damat adaylarının tepkisini almalarını ve Seda Akgül tarafından ikaz edilmelerine neden oldu.

Bu haftanın birincisi kızlar evinden Rabia oldu. Eleme kısmında ismi belirlenen kişiler Aycan Varış ve Turgay oldu. Rabia arkadaşı Aycan'ı elemeden kurtardı ve 10 bin tl ödülünde sahibi oldu.

Bu haftanın elenen ismi ise erkekler evinden oldu. Bir çok defa haftanın birincisi olan Semih'in  diskalifiye olması bu hafta birinciliği kızlara kaptırmalarına neden oldu. Erkekler evinden elenen isim Turgay arkadaşları ile vedalaştı .Sibel'e de Gökhan konusunda uyarılarda bulundu.

Yeni fragmanda Tuğçe'nin kendi işle ilgili merak edilen konularda cevap vermesi , talip olduğu kişiyi açıklaması ve geçen hafta elenen Hazal'ın tekrar geri dönmesi konuları işlenmektedir. Bu hafta merakla beklenen gelişmeler bir çok adayı etkileyecek gibi durmaktadır. 

Son Güncelleme: 27.12.2016 20:35
Yorumlar

Google+'da Paylaş