02 Ocak 2017 Pazartesi 16:08
Kısmetse Olur Tuğçe Ergişi ve Ünal Taylı Kime Talip Geldi
 Kanal D ekranlarından  her bölümünü merakla seyrettiğimiz  evlilik programı Kısmetse Olur hafta içi  her gün 13:00 ile 16 :00  arasında ekranlarımızda  olmaya  devam ediyor. Her gün adayların evde yaşadıkları birbirleri arasındaki ilişkilerinin konu edildiği programda,yeni bir birlikteliğe ilk adımı atabilmenin yolları araştırılmaktadır. Adayların  beklentilerini , duygu ve düşüncülerini. sevgi ve kıskançlıklarının konu edildiği evlilik programında ara ara şiddetli tartışmalarda yaşanmaktadır. ;Kısmetse Olur  programında gelin ve damat adaylarının birbirlerini tanıyarak güzel bir birlikteliğe imza atmaları beklenmektedir.

Kısmetse Olur da haftanın finali gerçekleşti ve birinci gelinler arasından çıktı. Elenen isim erkekler evinden çıktı.  Tuğçe Ergişi diskalifiye ile elenen Mehtabın yerine kızlar evine katıldı Tuğçe'nin kendi işle ilgili merak edilen konularda cevap vermesi , talip olduğu kişiyi açıklaması ve geçen hafta elenen Hazal'ın tekrar geri dönmesi konuları bu haftanın genel olarak Kısmetse Olur evindeki işlenen konuları arasında yer almıştır . Bu hafta merakla beklenen gelişmeler bir çok adayı etkileyecek gibi durmaktadır . 01 Ocak 2014 de Hazal Babalığı tekrar eve gelmesi beklenmektedir

Tuğçe Ergişi Kimdir?

Tuğçe Ergişiyi izleyiciler İşte Benim stilim yarışmasından tanımaktadırlar .1989 istanbul  doğumlu olan Kısmetse Olur programının yeni gelin adayı Tuğçe kıyafet delisi olarak tanınıyor. Tiyatro bölümü mezunu olan Tuğçe'nin Ünla Taylıya aday olması beklenmektedir.

Ünal Taylı Kimdir?

Ünal Taylı da aynı Tuğçe gibi İşte Benim Stilim yarışmasından izleyicilerin ekranlarda görmeye alıştığı yüzlerdendir. İtalyan kesim Türk Erkeği isimi kreasyonu ile beğeni toplayan Ünal hazırladığı kıyafetler ile ünlü isimlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Ünalı'ın kime aday olacağı merak konusu olmuştur. bu haftaki eleme gecesi ve sonrası heyecanla beklenmektedir.

 

 

Son Güncelleme: 02.01.2017 16:09
Yorumlar

Google+'da Paylaş