22 Ekim 2016 Cumartesi 12:34
Kısmetse Olur son bölüm 21 Ekim günü dün neler oldu (259.bölüm)
Kısmetse Olur geçtiğimiz bölümde neler oldu merak edenlere bölümü kaçıranlara özel son bölümde neler yaşandı detaylı olarak haberimizde yer alıyor.

Geçtiğimiz bölüme damgasını vuran olayların birincisi Gamze’nin kolunda eski nişanlısının isminin dövmesinin fark edilmesi oldu. Gamze’nin ayrıca Aykut ile arası son bölümde açıldı.

Gamze Aykut’tan neden vazgeçti henüz geçtiğimiz bölümde Aykut’a karşı bir şeyler hissettiğini söyleyen Gamze’ye Aykut tepki gösterdi. Aykut geçtiğimiz gün gördükleri nedeniyle Gamze’ye asla onunla olmayacağını söyledi.

Aykut, Gamze’nin başka bir damat adayı ile yakınlaşmasını ve dans etmesini kabul edemeyeceğini söyledi. İkilinin konuşması esnasında ilk günden beri Gamze’ye ilgisi olan Şahin’de orada bulunuyordu.

Aykut ile Gamze’nin arası son bölümde iyice açıldı. İkilinin arasının açılmasının ardından Aykut, Gamze’nin duygularına sahte dedi.

Semih Kurtulmuş ile Hazal Babalık da baş başa konuştular. Semih, Hazal’a karşı yapıcı bir tavır ile yaklaştı. İkilinin arasındaki tartışmalar sona erecekmiş gibi bir izlenim oluştu.

Hazal ise Semih’in bazı davranışlarına karşı çok kırıldığını söyledi ve Semih’e kötü niyetle söylemesen bile bazen söylediğin şeyler beni üzüyor diyerek Semih’i uyardı. Semih ise buna tepki gösterdi ve bu nedenle Hazal ben mutlu değilim Semih’ten ayrılmak istiyorum diyerek bulunduğu yerden ayrıldı. 
Yorumlar

Google+'da Paylaş