14 Kasım 2016 Pazartesi 10:42
Kısmetse Olur Serap Kim?Esmer Güzeli Serap Hangi Damat Adayına Geldi?

Kısmetse Olur yeni  sezon bölümleri Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya devam ederken siz değerli takipcilerimiz için  evde bulunan gelin ve damat adaylarını tanıtıyoruz.Kısmetse Olur evinde dikkat çeken gelin adaylarından birisi de Serap oldu.Esmer güzeli gelin adayı kimdir ne iş yapar nasıl kriterler arıyor gelin hep birlikte bakalım.

Kısmetse Olur evinde evlilik yolunda ilerleyen adaylar kendileri için tasarlanmış olan iki ayrı evde günde 12 saat geçirecekler ve haftanın birincileri para ödülü kazanacaklar.8 gelin ve 8 damat adayının bir araya gelerek evlenecekleri insanı bulacaklar.Kısmetse Olur yeni sezon gelin adaylarından olan Serap Gürbüz de evleneceği damat adayını bulmak için çaba gösteriyor.

Serap Gürbüz kimdir?

Kısmetse Olur evinde hayatının aşkını arayan ve evlilik için eve gelen güzel gelin adayımız Serap Gürbüz İşletmecilik mezunu olup şimdilerde plates eğitmenliği yapmaktadır.1988 tarihinde Hatay da dünyaya gelen güzel gelin adayımız Serap Gürbüz 28 yaşındadır.Boyu 1.70 olup kilosu 55 kg dır.

Serap Gürbüz  bir köpeğe sahip ve köpeğini adeta çocuğu gibi çok seviyor.Hatta öyle ki evleneceği erkeğin 4 yıldır birlikte yaşadığı köpeğini de kabullenmesini istiyor. Köpeği ile birlikte yaşamayı kabul edecek damat adayı isteyen Serap Gürbüz, 'Merhametli ve maço olmalı' dedi. Kendisini damat adayının kısıtlamasını isteyen Serap Gürbüz ilginç bir profil çiziyor.

Yorumlar

Google+'da Paylaş