22 Ekim 2016 Cumartesi 12:25
Kısmetse Olur Semih Kurtulmuş nereli kimdir kaç yaşında?Kısmetse Olur yarışmasının 2.sezonunda da yer alan Semih Kurtulmuş en çok konuşulan yarışmacılar arasında yer alıyor. Semih Kurtulmuş son günlerde programda aralarında bir ilişki bulunan Hazal Babalık ile yaşadığı kavgalar ile anılıyor.

Yarışmanın dikkat çeken isimlerinden birisi olan Semih, yarışmada Hazal ile ayrılacak mı yoksa devam mı edecekler seyirci tarafından çok merak ediliyor.

Semih Kurtulmuş Çorlu’da dünyaya gelmiştir ve 1 Mart 1992 tarih doğumludur. 1.88 boyunda olan uzun boylu ve yakışıklı yarışmacı Semih Kurtulmuş, 90 kilogram ağırlındadır ve balık burcudur.

Karizmatik bir görünüşe sahip olan Kısmetse Olur yarışmacısı Semih, Çorlu’da dünyaya gelmiştir. Kısmetse Olur yarışmasının ilk sezonunda da yer alan Semih, ilk sezonda aradığı kısmeti bulamamıştı.

İkinci sezonda ise ilk bölümlerin ardından gelin adaylarından birisi ile tanışma yolunda ilerlemeye başladı. Kısmetse Olur’da Semih ile Hazal arasında bir yakınlaşma olsa da ikilinin kavgaları eksik olmuyor.

İkili arasında yaşanan kavgalara rağmen Hazal ve Semih’in birbirlerine karşı nasıl davranacakları her bölüm merak ediliyor ve değişkenlik gösteriyor. Fakat yarışmayı takip edenlerin sosyal medyadaki tahminlerine göre ikilinin ilişkisi ilerleyecek. 
Yorumlar

Google+'da Paylaş