23 Ekim 2016 Pazar 13:23
Kısmetse Olur Pazar saat kaçta haftanın finali ne zaman başlıyor?
Gündüz kuşağının en çok takip edilen programı Kısmetse Olur, Pazar günleri haftanın finali özel bölümü ile ekranlara geliyor. Normal günlerde gündüzleri yayınlanan program Pazar günü akşamları yayınlanıyor.

Seda Akgül’ün sunumu ile haftanın finalinde Kısmetse Olur yarışmasında kimler elendi, yerine kim geldi ve hafta içerisinde yaşanan her şeyin kritiği yapılıyor.

Oldukça heyecanlı olan haftanın finali Pazar akşamları yayınlanıyor. Kanal D ekranlarının sevilen programı Kısmetse Olur’da gelecek haftada yeni yarışmacı kim olacak, yeni yarışmacı kime talip olacak gibi sorular bu gecede cevap buluyor.

Son derece heyecanlı olan haftanın finali özel bölümü Kanal D ekranlarında Pazar akşamları saat 23.30’da yayınlanmaya başlıyor. Hafta içerisinden özel bölümler ve yüzleşmeler bugünde gerçekleşiyor.

Kısmetse Olur’un her haftanın finalinde formatı gereği bir yada birden fazla yarışmacı yarışmaya veda ediyor ve yerlerine yeni isimler geliyor. Kimi zaman özel kararlar ile elemelerin olmadığı seyircilere ve yarışmacılara Pazar gecesi yayınlanan bölümde duyuruluyor.

En önemli kararların alındığı, tartışmaların yaşandığı ve yarışmacılara ödüllerin verildiği haftanın finali özel bölümünü Kanal D ekranlarında Pazar akşamları saat 23.30’dan itibaren seyredebilirsiniz.

Büyük bir heyecana sahne olan haftanın finalinde yarışmacılar arasında yüzleşmeler de yaşanıyor. Erkekler ve kadınların bir araya toplandığı haftanın finalinde yaşananlar konuşuluyor ve hafta içerisinde olan olaylar yeniden tartışılıyor.

Özellikle bir erkek ve bir kadın yarışmacı arasında yaşanan tartışma bazen tüm yarışmacıların olaya müdahil olması ile herkesin kendi yorumunu söylemesiyle çok daha büyüyebiliyor kimi zaman ise yarışmacılar birbirlerini sakinleştiren sözler söylüyorlar.

Haftanın finali Pazar akşamları saat 23.30’da Kanal D ‘de.
 
Son Güncelleme: 23.10.2016 13:28
Yorumlar

Google+'da Paylaş