15 Ocak 2017 Pazar 18:39
Kısmetse Olur Onur neden yarışmaya katılmadı Onur neden yok?
Kanal D Kısmetse Olur evinde neler oluyor. Damat adaylarından Onur neden 16 Ocak Pazartesi günkü çekimlere katılmadı, Onur Kısmetse Olur evinde neden yok, yoksa Kısmetse Olur evine veda mı etti? İşte bu benzeri sorularınıza cevaplar burada..

KISMETSE OLUR ONUR

Kısmetse Olur Aycan ve Onur çiftinin arası ilk başlarda çok iyiydi. Onur rahatsızlanınca Kısmetse Olur'un pazartesi günkü çekimlerine katılamadı. Onur hastalanınca Aycan Onur ile güzel bir şekilde ilgilendi, Onur'a çorba yapan Aycan Onur çifti haftaya oldukça güzel başlamıştı. Aycan ve Akın yemeğe gidecekleridi, birincilikten sonra, Akın bir centilmenlik örneği seyrgileyerek ödlü Onur'a devretti. Yemekte ikili yine tartıştı ve yemeği terketti, haftaya iyibaşlayan ikili haftayı tartışarak kapattı..

ADNAN VE DİDEM'DEN SÜRPRİZ

Adnan ve Didem bol bol vakit geçirmeye devam ediyor. Adnan Kısmetse Olur evindeki arkadaşlarına çok güzel bir haber verdi. Evdeki damat adaylarının sürekli Adnan'ın ailesi hakkında konuşması Adnan'ı harekete geçirdi. Adnan ailesinin Didem ile ilişkisine karşı olmadığını ve bunu en yakın zamanda Kısmetse Olur evine yapacakları ziyaretle göstereceklerini belirtti.

Adnan ve Didem

Adnan'ın bu söylemiden sonra Adnan ve Didem'İn ailelerinin Kısmetse Olur evine gelip tanışacakları yorumları yapılmaya başlandı! Bunun gerçek olup olmayacağını gelecek bölümlerde göreceğiz.


Kanal D Kısmetse Olur evinde büyük kavga - okumak için tıkla!

Kısmetse Olur 16 Ocak yeni damat adayı kim - tıkla öğren!


Son Güncelleme: 16.01.2017 04:09
Yorumlar

Google+'da Paylaş