01 Aralık 2016 Perşembe 13:14
Kısmetse Olur Onur Demirbaş Hayatı ve Biyografisi
 Kanal D ekranlarının beğenilen programı kısmetse olur yeni sezon yarışmacılarından birisi olan damat adayının Onur Demirbaş maço tavırları ile dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Kısmetse Olur evinde kendisiyle evleneceği gelin adayını arayan Onur Demirbaş hayranları onun hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorlar. Peki Onur Demirbaş kimdir ne iş yapar gelin hep birlikte inceleyelim.

Kanal D ekranlarında hafta içi hergün 12:45 de izleyici karşısına çıkan ve hafta sonunda kimin eğleneceği büyük bir heyecanla beklenen Kısmetse Olur gelin ve damat adayları arasında oldukça çekişmeli ve tartışmalı zamanlar yaşanıyor.Sosyal medyada sık sık tartışılan yarışma programı kısmetse olur gelin ve damat adayları oldukça iddialı isimlerden oluşuyor.Yarışmacıların hayranları ile buluşması ve ekran başına sevdikleri yarışmacıları çiftleri gören izleyiciler onlara ve hak ettikleri soruları sorarken bizde de bu soruların cevabını yanıtlamak için bu sayfayı hazırladık.

 Kısmetse Olur Onur Demirbaş kimdir?

 1984 tarihinde Trabzon'da dünyaya geldi. Edirne'de hayatını sürdüren yakışıklı damat adayı 1.78 boyunda .Onur Üniversite öğrenci yurtları bulunuyor bunun yanında güvenlik yazılım şirketi var .Mutfakta hünerli olan bir eş adayını arıyor yemek yemeyi çok seviyor ve eşinin çalışmasını kesinlikle istemiyor .Çok kıskanç bir yapısı olduğunu söyleyen Onur Demirbaş Şıpsevdi ve hemen beğenen bir yapıya sahip kısmetse olur evinin sakin sessiz ve çarptın tipleri arasında yer alan Onur Demirbaş yarışmaya annesinin isteği ile katıldığını söyledi .Yemek yaptığında duyduğu mutluluk ile Aşkın kendisine aynı duyguları yaşadığını söylüyor.

Son Güncelleme: 01.12.2016 13:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş