30 Ekim 2016 Pazar 00:44
Kısmetse Olur Okan kimdir kaç yaşında kime talip oldu?

30 Ekim günü  Kısmetse Olur yarışmasında Pazar günü haftanın finali ekranlara geliyor. Yarışmada bir kişi elenecek ve yerine yeni bir aday dahil olacak.

Yarışmada 30 Ekim günü kim elenecek merak ediliyor. Basında yer alan haberlere göre Kısmetse Olur yarışmasında 30 Ekim günü elenen isim evin çok konuşulan isimlerinden birisi olan Onur olacak.

Onur Demirbaş iddialara göre Pazar günü yarışmaya veda edecek ve yerine yeni bir damat adayı dahil olacak. Onur Demirbaş’ın yarışmaya veda edeceği yönünde birçok farklı kaynakta haber bulunuyor.

Peki yeni gelen damat adayı kim olacak merak ediliyor. Yeni gelen isimde basında yer alan haberlere göre Okan isminde bir damat adayı olacak. Okan kimdir kime talip olacak henüz çok fazla ayrıntı bilinmiyor.

Yarışmaya 30 Ekim günü Onur Demirbaş’ın elenmesinin ardından dahil olacak Okan Bey kime talip olacak, ev içerisinde yeni bir çift mi oluşacak yoksa ilişkisi olan birisine mi talip olacak çok merak ediliyor.

Heyecanın hiç eksik olmadığı Kısmetse Olur yarışmasında en son ortaya atılan iddialara göre yeni gelen isim Okan olacak. Okan’ın biyografik bilgileri ve kime talip olacağı bilinmiyor.

30 Ekim haftanın finalinde diğer hafta finallerine göre daha sakin bir ortam olduğu gözlendi. Geçtiğimiz hafta tartışmaların yer aldığı ve çiftler arasında anlaşmazlıkların ön plana çıktığı bir haftanın finali yerine oldukça sakin bir haftanın finali ekranlara geliyor.

Çiftlerin oylanmaya başlandığı yarışmada Kısmetse Olur yarışmacıların artık birer çift olması bekleniyor.

Son Güncelleme: 30.10.2016 03:14
Yorumlar

Google+'da Paylaş