03 Ekim 2016 Pazartesi 16:37
Kısmetse Olur Nazlı Ceylan’ın kime talip olarak geldiği merak ediliyor!
 
Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden Kısmetse Olur’da heyecan sürüyor. Her hafta bir kişinin veda ettiği fenomen yarışma programında bu hafta gelin adaylarından olan Serap yarışmaya veda eden isim oldu.

Bu hafta eleme potasındaki iki isim Şahin ve Seraptı. Heyecanlı bekleyişin ardından Serap yarışmaya veda etti. Gelin adaylarından olan Serap’ın veda etmesinin ardından eve gelen isim ise Nazlı Ceylan oldu.

Annesinin beğendiği damat adaylarının olduğu için yarışmaya katıldığını belirten Nazlı Hanım’a annesinin beğendiği isimler soruldu. Sorulan sorunun üzerine Nazlı Hanım Semih, Aykut ve Gökhan isimlerini belirtti.

Nazlı Ceylan bu belirttiği damat adaylarından birinin de kendi beğendiği olduğunu söyledi. Nazlı Ceylan damat adaylarından olan Semih Kurtulmuş’a geldi ve ona talip oldu.

Ana okulu öğretmenliği okuyan Nazlı Ceylan Bakırköy’de oturuyor. Aslen Trabzonlu olan Nazlı Hanım anne tarafından Türkmen olduğunu belirtiyor.
İlk etapta kim için geldiğini açıklayan Nazlı Hanım damat adaylarının ısrarı üzerine üstte belirttiğimiz isimleri açıkladı. Kısmetse Olur’da her hafta bir isim veda etmeye devam edecek. Bizler de gelişmeleri aktaracağız.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş