27 Kasım 2016 Pazar 19:54
Kısmetse Olur Kim Elendi Kim Elenecek 27 Kasım Kısmetse Olur Aykut Elendi mi?
Kısmetse olur 27 Kasım haftanın finalinde heyecan dolu dakikalar yaşanıyor. Kısmetse olurda bu hafta final gecesi şok olaylar ve gelişmeler izleyici karşısına çıkacak. Sosyal medyada en çok tartışılan konulardan birisi haline gelen kısmetse olur final gecesinde evin gözde damat adaylarından Aykut'un elenecek olması gündeme bomba gibi oturdu.Kısmetse olur Aykut elendi mi işte detaylar.

27 Kasım akşamı kısmetse olur evinde gerçekleşecek olan final gecesinde heyecan dorukta.İzleyiciler kısmetse olur 27 Kasım final gecesine heyecanla beklerken elemelerden önce elenen yarışmacı isminin internete sızması programı yakından takip eden izleyicileri üzdü.

Kısmetse olur evinin yakışıklı ve ağırbaşlı damat adayı Aykut eve girdiği günden itibaren aradığı aşkı bulamadı kendisine birçok gelin adayı talip olsa da Aykut elektrik alamayarak bu gelin adayları arasında tercih yapmak istemedi. Programı daha da hareketlendirmek adına yapım ekibi tarafından Aykut'un evden gitmesine karar verildi ve yarışmacılar Aykut'u eleyerek neden gönderdiler. kısmetse olur 27 Kasım haftanın finalinde Damat adayı Aykut eve veda ederken yerine kimin geleceği merak konusu oldu.

Gelin adayları evde aradığı aşkı bulamayacağını inandıkları Aykut'un adını yazarak eleme kararı aldılar. Ancak çeki gelinler evi aldığı ve elenen isim Aykut ilan edildi bu akşam pazar gecesi finalinde kısmetse olur evinden elenen kişi Aykut olacak.

Kısmetse olur 27 kasım kim elenecek (haftanın finali)

Kısmetse olur Aykut kimdir

27 yaşında olan yakışıklı ve efendiliği ile dikkatleri üzerine çeken Aykut kısmetse olur evine geldiği ilk zamanlarda serabı tanımak istemiş ancak ona karşı bir şey hissetmemişti. Ardından Gamze Mehtap ve Ayşe ile görüşen Aykut Ayça karşı bir şeyler hissettiğini söylese de bu duyguları sevgiye dönük olmamıştı. Ayça'nın eski erkek arkadaşı ile görüştüğü ortaya çıkınca Ayça elendi ve evden ayrıldı. Böyle oluncada Aykut bir türlü evlenme yolunda ilerleyeceği bir aday ile görüşme fırsatı bulamadı Aykut'a dışarıdaki hayatında başarılar diliyoruz.

KISMETSE OLUR GELİN VE DAMAT ADAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Son Güncelleme: 27.11.2016 20:46
Yorumlar

Google+'da Paylaş