11 Kasım 2016 Cuma 15:07
Kısmetse Olur HazSem bitti mi Hazal ile Semih ayrılacak mı?
Kısmetse Olur yarışmasının bir küs bir barışık çifti Hazal ile Semih, 11 Kasım günü yayınlanan bölümde yine bir ayrılık yaşadı. Hazal, kızlar evindeki tahtadaki Hazal Semih ismini sildi ve tahtadan ismi silen ilk isim oldu.

Hazal ile Semih arasında yaşanan son tartışmaların Hazal’ı yıprattığı görülüyor. Göz yaşlarına hakim olamayan Hazal, Semih’e karşı halen bir şeyler hissetmesine rağmen bir türlü ilişki toparlanamıyor.

Erkekler evinde ise Semih, yaşananlara tepki gösterdi. Öte yandan kızlar evinde Hazal’ın güçlü bir kadın olduğu söylendi. Kızlar Hazal her şeye ağlayabilecek birisi değil bu kadar üzülmesi ve ağlaması yok yere değil yorumu yapıldı.

Semih’in kendisine cevap veren birisini istemediğini düşünen kızlar onu eleştirdi ve benimle tartışabilen bir kadın arıyorum demesini eleştirdiler. Hazal’ın yaşadıklarının kolay olmadığının da altı çizildi.

Hazal ile Semih arasında yaşananlar yine haftaya damgasını vurdu. İkilinin çok büyük bir ayrılığın eşiğinden dönmesi dikkat çekti. Kızlar ikilinin zamana ihtiyacı var denildi.

Hazal, Semih’in adını tahtadan silmesi dikkat çekti. Hazal artık çok yorgun görülüyor ve mutsuz olması dikkat çekiyor. Semih ise isminin tahtadan silinmesine tepki gösterecek.

Semih kızlar evinde çok eleştirilmesine rağmen kızlar genel olarak ikilinin yeniden bir araya geleceğini düşünüyor. Hazal’ın mutsuz olması evdeki herkesi üzdü.

İkili arasında son bölümde çok büyük bir ayrılık yaşandı fakat ikilinin yeniden bir araya gelmesi düşünülüyor.

Yorumlar

Google+'da Paylaş