04 Kasım 2016 Cuma 23:09
Kısmetse Olur Hazal Babalık kimdir? İkinci sezon başladı!

Kısmetse olur ikinci sezon bölümleri izlenme rekorları kırmaya devam ediyor .Kısmetse olur programında güzelliği ile dillere destan olan Semih'in kalbini çalan gelin adayı Hazal Babalık kimdir? Karadenizli yarışmacı Hazal Babalık boyu yaşı kilosu mesleği ve özel hayatı hakkında merak edilen detayları sizler için sayfamızda hazırladık.

Kısmetse olur evinde 8 Gelin 8 Damat adayı verecekleri kişiyi bulabilmek için birbirleriyle yarışıyorlar . Hazal Babalık evin ilk gününde Semih Kurtulmuş ile yakınlaştı . Aslında İkisi de birbirinin kriterlerine uyan bir karakter olarak uyumlu bir çift oldular.Evlilik yolunda birbirlerini tanıma yoluna giren iki yarışmacı kimi zaman kavga ile geçse de gayet güzel giden bir ilişkileri bulunuyor.

Hazal Babalık kimdir?

1995 yılında dünyaya gelen Hazal Babalık  21 Yaşında tam bir yengeç burcu olan Hazal Babalık 1. 62 boyunda ve 51 kilogram ağırlığındadır. Karakter olarak uçlarda yaşamayı seven birisi olan Hazal'ın en çok sevdiği eğlence horon çekmek Karadenizli Laz güzelinin inatçılığı her halinden belli üniversiteyi bitiren ve hayata atılmayı beklerken Kısmetse olarak katılan Hazal Babalık  Semihe Aşık olarak bir anda hayatını değiştirdi. 

Semih olmazsa da hayalindeki damat adının uzun boylu karizmatik oturmasını kalkması bilen hayat dolu biri olmasını istiyor. Damat adayları arasında şu an sadece Semih’e karşı bir ilgisi olduğu belirtiyor. Ayrıca Aycan Varış ile üniversiteden çok yakın arkadaş olduğu ve görünce çok sevindiğini belirtmekte.
 

Son Güncelleme: 05.11.2016 02:07
Yorumlar

Google+'da Paylaş